Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Kleszcz & DiNO z klipem do „Wyjścia”

28 sie 2019

Na MaxFloRecTV trafił kolejny zwiastun „Aneksu” Kleszcza & DiNO. Najnowszy singiel duetu nosi tytuł „Wyjście”. Na www.MaxFloSklep.pl trwa pre-order tego krążka. Premiera płyty już pod koniec tygodnia 

Nadchodzący „Aneks” będzie 3. wspólnym wydawnictwem Kleszcza & DiNO. Przypomnijmy, że będzie ono uzupełnieniem albumów „HorRYM JESTem” i „Cyrk na qłq” i znajdą się na nim numery, które nie zmieściły się na tracklistach wspomnianych krążków. Jest to więc niewątpliwa gratka dla fanów duetu. Tylko pod tym adresem dostępna jest przedsprzedażAneksu”. 

 
"Wyjście"
Kleszcz & DiNO

Za wideo do kolejnego numeru z „Aneksu” odpowiadają Radek Bereś oraz Mariusz Stępień. Obok „Wyjścia” wśród singli zapowiadających płytę dotychczas znalazły się: „Dzień świstaka”, „Drakula”, remixBajki o kolorach” oraz „Ostatni razz gośc. udziałem Jakuba Nycza, który pojawił się na kanale HORREcTV. Odsłuch utworu otwierającego „Aneks” dostępny jest już również we wszystkich najpopularniejszych serwisach z muzyką cyfrową: www.soundline.biz/KleszczDiNOWyjscie.