Twoje demo
Twoje demo

Ostatnie wydawnictwa

Sprawdź to!

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Kleszcz & DiNO już jutro w teatrze! W piątek premiera płyty, w sobotę koncert

5 kwi 2017

W czwartek na MaxFloRecTV trafi ostatni klip zwiastujący „Cyrk na qłq”. Nowy album Kleszcza & DiNO promowany będzie przez singiel pt. „Ziemski teatr”. Obok Kleszcza główną rolę w teledysku zagra... marionetka! Premiera płyty 7.04. Tylko do jutra na www.MaxFloSklep.pl można zamawiać ją w niższej cenie

Do tej pory Kleszcz & DiNO zaprezentowali 5 teledysków zwiastujących „Cyrk na qłq”. Wizualizacje towarzyszą singlom: „4 ściany wyobraźni”, „Między piekłem a niebem” (ft. Rahim), „Freak show” (ft. Kopruch), „Nie płacz” i „Bajka o kolorach”. Artyści zdążyli nas już przyzwyczaić do różnorodności. Mamy mashup, obraz rodem z filmów fantasy, realizację przedstawienia cyrkowego, wideo nakręcone w tym samym miejscu o 3 różnych porach roku czy animowaną bajkę narysowaną przez samego Kleszcza. Nie inaczej będzie tym razem. Zgodnie z tytułem utworu Kleszcz & DiNO zaproszą nas do teatru. Będzie to teatr lalek, a na ekranie rozegra się prawdziwa sztuka! Za jej przygotowanie odpowiedzialni będą studenci Wydziału Lalkarskiego PWST we Wrocławiu.

Aby nie przegapić kolejnej premiery, subskrybujcie MaxFloRecTV. Zachęcamy też do sprawdzenia playlisty „MaxFloRec – teledyski”, na którą jutro trafi nowość od Kleszcza & DiNO. Poniżej przypominamy „Bajkę o kolorach”.

 
Bajka o kolorach
Kleszcz & DiNO

Cyrk na qłq” będzie 2. po „HorRYM JESTem” wspólnym krążkiem Kleszcza & DiNO. Jak zapowiadają artyści, będzie on jeszcze bardziej magiczny. – Kontynuacja baśniowej konwencji pozwala nam przekazać jeszcze więcej emocji – mówi Kleszcz.

Na wydawnictwo trafi 14 premierowych utworów. Część z nich będziemy mogli usłyszeć „na żywo” dzień po sklepowej premierze. Już w sobotę (8.04) w CK Wiatrak w Zabrzu Kleszcz & DiNO zagrają premierowy koncert. Na scenie pojawią się również: Pokahontaz, Vixen, zaprzyjaźnieni z MaxFlo – Fejz i Tymek czy tzw. rekruci hip-hopu inicjatywy MaxFloLabAeSPe i Rakkaman. Szczegóły na stronie wydarzenia na Facebooku.

 
Falala
Vixen

Nowa płyta Kleszcza & DiNO dostępna jest m.in. w MaxFloSklepie. W wersji deluxe do albumu dołączone są: niepublikowany dotąd nigdzie, autorski klip Kleszcza, silikonowa bransoletka, plakat oraz autografy. Prapremierowy, ekskluzywny odsłuch krążka możliwy jest w serwisie Tidal. Patronat medialny nad płytą sprawują: Interia, Hip-hop.pl, Anywhere.pl, Rap-news.eu, tygodnik „Przegląd”, portal RapDuma, Empik i Hip Hop TV. Mecenatem objęła ją Legalna Kultura. Wydawcą albumu jest MaxFloRec.