Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

B.R.O i Lilu gościnnie u Vixena. Oba single już w sieci

29 paź 2019

W miniony weekend do oficjalnego odsłuchu na YouTubie trafiły 2 numery Vixena ze świeżo wydanego albumu artysty. Na MaxFloRecTV znalazł się „Google Maps”, natomiast na kanale Vixen BeatzTV pojawiło się tytułowe „Serce”. Cała płyta dostępna jest już we wszystkich serwisach z muzyką cyfrową  

18 października odbyła się premiera dwupłytowego wydawnictwaSerce”. Tym albumem Vixen podsumowuje intensywny rok pracy nad kilkoma projektami. Od początku 2019 r. ukazały się 4 EP-ki artysty, wraz z którymi równolegle publikowany był miniserial złożony z teledysków. Na całą serię składają się 4 odcinki powstałe do takich numerów, jak: „Melodio”, „STFUft. KaeN, „Luz na spinceft. Meek, Oh Why? oraz „Wyszliśmy na ludzi”.  

 
"Google Maps"
Vixen ft. B.R.O

 W sobotę (26.10) do playlisty najnowszego albumu Vixena w sieci dołączyły równocześnie 2 pozycje. Utwór „Google Maps” to ostatnia pozycja na trackliście „Serca”. Numer trafił na kanał MaxFloRecTV. W jego nagraniach gościnnie wziął udział B.R.O, zaś za produkcję bitu odpowiada JRS. Na Vixen BeatzTV znalazło się natomiast tytułowe „Sercez Lilu na featuringu. Produkcją muzyczną tego utworu zajął się Macios.   

 
"Serce"
Vixen ft. Lilu

 

 Dwupłytowe wydawnictwoSerce” dostępne jest w sprzedaży na www.MaxFloSklep.pl, a także w sieci sklepów Empik w całym kraju. Cyfrowy odsłuch albumu można sprawdzić na dowolnej platformie streamingowej.