Twoje demo
Twoje demo

Ostatnie wydawnictwa

Sprawdź to!

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Konkurs: zgarnij ciuchy z nowej kolekcji MF Wear!

23 kwi 2015

Wielkie zmiany w MaxFloSklepie: nowe logo, nowy wygląd strony, a przede wszystkim... nowa kolekcja MF Wear! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs. Do wygrania są: T-shirty, akcesoria i gadżety. Wystarczy udostępnić link (na Facebooku) lub zdjęcie (na Instagramie) i uzasadnić, dlaczego to do Was ma trafić nagroda. Zabawa trwa do 30.04

– Nasza nowa kolekcja wymyka się dotychczasowym ramom. Ubrania są bezpretensjonalne, bez wielkich, kolorowych nadruków. Wpisują się w zagraniczne, najnowsze trendy w środowisku hip-hopowym – mówi Katarzyna Szczepaniak z MaxFloSklepu. – Uniwersalne połączenia kolorystyczne, oryginalne cięcia i detale pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie – zapewnia.

Aby wziąć udział w konkursie, należy udostępnić publicznie link sklep.maxflo.pl na swojej tablicy na Facebooku lub zrepostować i oznaczyć @maxflorec odpowiednie zdjęcie na Instagramie. W obu przypadkach wpisy trzeba otagować #MFWear i #MaxFloSklep oraz uzasadnić, dlaczego to akurat do Was ma trafić nagroda. Zabawa trwa do końca kwietnia. Do autorów najciekawszych postów trafią koszulki, portfele, paski, smycze, piny lub naklejki. Wyniki poznamy po długim weekendzie majowym. Szczegóły na naszym Facebooku i Instagramie.

Poza nową kolekcją MF Wear i nowym wyglądem strony odświeżyliśmy również logo MaxFloSklepu. – Postawiliśmy na estetyczną i nieskomplikowaną literę M, którą może w nieco innej formie, ale zajawialiśmy już w wielu naszych poprzednich projektach – mówi Aleksandra Młodecka, grafik MaxFlo. – Nadal pozostaje z nami jednak logo samego wydawnictwa MaxFloRec z pomarańczowym akcentem – dodaje.

 
Róża wiatrów (official video) prod. DiNO
Pokahontaz

Nowości nowościami, ale jest coś, co nie ulega żadnej zmianie – jakość. Na ubraniach spod szyldu MF Wear nie znajdziemy metki z napisem „Made in China”. – Nasza kolekcja w całości została wyprodukowana w Polsce – mówi Szczepaniak. Rebranding komentuje cytatem ze zwrotki Rahima w „Róży wiatrów” Pokahontaz: Zauważ, że patrząc w tył, nie da się iść w przód.