Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Znamy datę premiery 1. EP Vixena! Singiel ze Skipem już w sieci

31 sty 2019

Na MaxFloRecTV trafił dziś nowy numer Vixena. W singlu pt. „Kim” gościnnie pojawił się Skip. Utwór pochodzi z 1. zaplanowanej na ten rok epki. Krążek ukaże się już 19.02 

Kim” to 1. odsłona nowego projektu Vixena, którego efekty prezentowane będą przez najbliższe 12 miesięcy. W tym czasie artysta zapowiedział wydanie aż 4 EP-ek! Premiera pierwszej z nich już za nieco ponad 2 tygodnie.

 
Kim
Vixen ft. Skip

Autorem bitu do dzisiejszej nowości jest JRS. W nagraniu gościnnie pojawia się natomiast Skip. Fani rapu kojarzyć go mogą m.in. z popularnego w serwisie YouTube utworu „Gasnę”. Jak zapowiada Vixen, lista gości, którzy zaangażowali się w jego najnowszy projekt, jest długa. Wśród zaproszonych artystów znajdą się zarówno ksywy znane każdemu słuchaczowi gatunku, jak i wykonawcy z podziemia. Na pewno można się spodziewać niejednego zaskoczenia.

Wiadomo już, że premierze kolejnego singla towarzyszyć będzie teledysk. Rozpocznie on 4-częściowy cykl wideoklipów połączonych 1 historią. Poszczególne odcinki tzw. miniserialu z klipów publikowane będą wraz z kolejnymi EP-kami. Realizacją tego przedsięwzięcia zajęła się ekipa 9LITER FILMY. Premiera 1. wideo oraz  „25% EP” już 19.02.