Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Zapowiadamy premiery płyt w 2019 i startujemy z 1. pre-orderem

11 sty 2019

W 1. tygodniu nowego roku ogłosiliśmy listę artystów, których krążki w najbliższych miesiącach ujrzą światło dzienne. Na ten rok premiery swoich albumów zapowiedziała większość naszych reprezentantów! Wczoraj poznaliśmy datę premiery pierwszego z wydawnictw, które ukaże się w 2019 r. W MaxFloSklepie właśnie ruszył pre-order płyty Arczisty

Pod tym adresem zamawiać już można w przedsprzedaży album „Coś dla nikogo”, czyli 2. w przeciągu kilku miesięcy płytę Arczisty. Artysta oficjalnie dołączył do MaxFloRec w październiku ub. roku. W mikołajki natomiast ukazało się debiutanckie wydawnictwo młodego rapera pt. „Nic dla każdego”. Wtedy informowaliśmy, że debiutancki projekt będzie dwuetapowy i jego kontynuacja spodziewana jest na początku 2019 r. 

 
Odnaleźć tę moc
Arczista

– „Nic dla każdego” i „Coś dla nikogo” to odrębne, a jednocześnie dopełniające się krążki. Koncepcja podziału materiału na 2 części przedstawia dwoistość mojej artystycznej osobowości – tłumaczy Arczista. Ci, którzy zdecydują się na zakup płyty „Coś dla nikogo” w pre-orderze mogą liczyć na bonusy w postaci niższej ceny, pakietu wlep oraz rabatu na 1. wydawnictwo. Gratką dla kolekcjonerów z pewnością będzie fakt, że wydania obu płyt zostały stworzone w ten sposób, by połączyć je w jedno.

Równolegle ze startem pre-orderu na MaxFloRecTV trafił utwór „Odnaleźć tę moc”. Singiel dostępny też już we wszystkich serwisach z muzyką cyfrową. Podobnie jak przy numerach z poprzedniej płyty Arczista w całości zajął się jego produkcją. To już 2., po „Bez bilbordów”, ujawniona pozycja z albumu „Coś dla nikogo”. Premiera krążka planowana jest na koniec marca. 

 
Bez bollbordów
Arczista

Oprócz krążka Arczisty w tym roku szykuje się sporo nowości wydanych pod szyldem MaxFloRec. Wśród artystów, którzy zapowiedzieli premierę płyty są: Bob One  & Bas Tajpan, Młody, K2, Pokahontaz, Vixen, Kleszcz & DiNO.

Aby w tym roku nie pominąć żadnego z albumów, polecamy śledzić nasz fanpage oraz subskrybować kanał na YT.