Twoje demo
Twoje demo

Ostatnie wydawnictwa

Sprawdź to!

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Z każdej strony ZIMNE DŁONIE Bob One'a

10 mar 2017

Na MaxFloRecTV trafił dziś nowy singiel Bob One'a, „Zimne dłonie”. Raper sam nakręcił do niego oryginalny klip. Sam, ponieważ wideo zarejestrowane zostało z perspektywy pierwszej osoby. Tym samym zobaczyć możecie kulisy z życia artysty!

Krajobraz po „domówce”, ulice centrum Katowic, ale i zakamarki tego miasta, środowisko pracy (MaxFloStudio), naszą siedzibę, jeden z najczęściej odwiedzanych sklepów z muzyką czy jedną z ulubionych knajp – te i wiele innych kulis ze swojego prywatnego życia w najnowszym teledysku zdecydował się zaprezentować Bob One. „Zimne dłonie” to już 2. singiel rapera od czasu płyty „Twój ruch”. To jednocześnie zwiastun nowego oblicza muzycznego artysty, zresztą... sprawdźcie sami!

 
Zimne dłonie
Bob One

Autorem powyższego wideo, oprócz samego Bob One'a, jest Michał Schwierc. Za produkcję muzyczną singla odpowiada PLN.Beatz. „Zimne dłonie” jako MP3 dostępne są m.in. MaxFloSklepie.

Jak wiemy, Bob One cały czas nagrywa. Kolejna propozycja muzyczna tego artysty z pewnością pojawi się na naszym kanale. Swój 3. singiel raper zaprezentuje prawdopodobnie jeszcze wiosną br. Aby nie przegapić żadnej premiery, najlepiej subskrybować MaxFloRecTV.