Twoje demo
Twoje demo

Wideo 360° od Abradaba, Rahima i Kleszcza na MaxFloRecTV

28 paź 2020

Dziś w sieci ukazał się kolejny singiel zwiastujący krążek „ARKanoid”. Album dostępny jest w pre-orderze w 3 wersjach ‒ standard, minibox i maxibox ‒ wyłącznie w MaxFloSklepie. Zostały ostatnie sztuki wyjątkowych kolekcjonerskich zestawów w pudełkach

Na naszym kanale udostępniliśmy kolejny, po „OBP”, „Co 3 to nie 2”, „Co tam słychać?” oraz „Małpach”, numer zapowiadający 1. wspólną płytę Abradaba, Rahima i Kleszcza. Klip do singla „Apetyt” nakręcony został w technologii 360°. Artyści spotkali się przy stole w jednej z wrocławskich restauracji wtedy, kiedy było to jeszcze możliwe. Zobaczcie, czym się zajadali. ;-)

 
Apetyt
Abradab Rahim Kleszcz

Za produkcję utworu, jak i całej płyty, odpowiada ViktorV, natomiast cuty do „Apetytu” dorzucił DJ Cut-A-Head. Jeszcze tylko przez dwa tygodnie pod tym adresem trwa przedsprzedaż krążka „ARKanoid”. Nakład kolekcjonerskich boxów jest na wyczerpaniu, więc nie ma na co czekać, tylko szybko zamawiać. ;-) W największym zestawie obok CD znajdą się: T-shirt, kalendarz na 2021 r., brelok, naszywka oraz pakiet wlep.

Kolejna nowość muzyczna śląskiego trio już w przyszłym tygodniu. Premiera albumu odbędzie się natomiast 13 listopada.