Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Vixen: start pre-orderu 2 płyt i premiera 75% EP!

27 cze 2019

18.06 na MaxFloSklep.pl ruszyła przedsprzedaż 2 wydawnictw Vixena. W MaxFloSklepie dostępny jest dwupłytowy album „Serce”, a także reedycja kultowego krążka „Kontinuum”. Równolegle na MaxFloRecTV trafiła kolejna odsłona klipowego serialu z udziałem artysty. Singiel „Luz na spince” promuje jego 3. tegoroczne EP 

Longplay „Serce” to dwupłytowe wydawnictwo, na którym znajdą się pozycje ze wszystkich tegorocznych EP-ek Vixena uzupełnione o nowe, nigdzie niepublikowane utwory. Zamawiając „Serce” w pre-orderze, warto zwrócić uwagę na atrakcyjne bonusy, których ubywa wraz z upływem czasu. Wyłącznie do zamówień złożonych do czwartku, 20.06, dołączane będą m.in.: zaproszenia na koncert online Vixena, autografy z imienną dedykacją, filmy z podziękowaniami, pakiety zniżek na poprzednie płyty artysty czy... numer telefonu do rapera! Pełna lista dodatków dostępna jest na www.MaxFloSklep.pl. Jakby tego było mało, w MaxFloSklepie ruszyła również przedsprzedaż reedycji kultowegoKontinuum” Vixena. Oba krążki fizycznie znajdą się na półkach sklepowych we wrześniu br.

 
Luz na spince
Vixen ft. Meek, Oh Why?

Premierowy numer na na naszym kanale zatytułowany jest „Luz na spince”. Za jego produkcję muzyczną odpowiada Varhlak. Gościnną zwrotkę dołożył natomiast Meek, Oh Why?. Utwór promuje krążek „75% EP” dostępny już w wersji cyfrowej – do pobrania w MaxFloSklepie lub do odsłuchania w najważniejszych serwisach - przejdź do ulubionego, klikając tutaj.

Luz na spince” to już przedostatnia część klipowego miniserialu z udziałem Vixena. Poprzednie odcinki są do obejrzenia tutaj. Za realizację serii teledysków odpowiada ekipa 9LITER FILMY.