Twoje demo
Twoje demo

Ostatnie wydawnictwa

Sprawdź to!

Kalendarium

koncerty / wydarzenia
 • 28.07,
  pt.
  GrubSon & Sanepid Band
  Olesno (Dni Miasta)
 • 29.07,
  sob.
  GrubSon & Sanepid Band
  Częstochowa, promenada (Hip Hop Elements Festival)
 • 29.07,
  sob.
  BU & DJ Hopbeat
  Gliwice, Koniec Szpuli
 • 12.08,
  sob.
  Kleszcz & DiNO
  Nysa, Fort Wodny (Music Fort Festiwal)

Vixen z niespodziewanym klipem

10 lut 2017

Zupełnie nieoczekiwanie na MaxFloRecTV trafił dziś nowy klip Vixena. Miano 6. singla promującego „Vixtorię” otrzymały rapowo-rockowe „Dwie siły”. – Najpierw ktoś zajawił się utworem na tyle, że sam postanowił zrobić do niego klip. Teraz ja chcę tym klipem zajawić fanów – mówi Vixen

Za realizację najnowszego wideo Vixena odpowiada filmowiec i fotograf, Igor Wojtkowiak. – „Dwie siły” to jego ulubiony numer z całej płyty. Pewnego dnia sam napisał mi, że chciałby nakręcić do niego teledysk – opowiada Vixen. – Przyjąłem tę propozycję bez wahania – dodaje. Dziś, po 3 tygodniach od premiery klipu do „Romantycznej miłości”, raper postanowił sprawić niespodziankę swoim fanom, prezentując im nowe wideo.

 
Dwie siły
Vixen

Dwie siły” to singiel idealnie wpisujący się w hip-hopową alternatywę. To kolejny dowód na otwarty umysł Vixena i jego zamiłowanie do eksperymentowania z innymi gatunkami muzycznymi. Podstawę utworu stanowi bit wyprodukowany przez samego Vixena. Na gitarze elektrycznej gościnnie pojawia się Łukasz Goździuk, na basie – Ruszkow, a za gramofonami – DJ Bulb. Z takiej mieszkanki nie mogło powstać nic innego, jak dobry, rapowo-rockowo-rock'n'rollowy utwór.

– Chciałem się pobawić i zajrzeć tam, gdzie dotychczas nie było okazji albo gdzie nie miałem odwagi zaglądać – mówił Vixen przy okazji premiery krążka. Tłumaczył: – Najbardziej zależy mi na robieniu muzyki. Niekoniecznie musi to być rap. „Vixtoria” to muzyka, jaką miałem ochotę zrobić w określonych chwilach.

 
Romantyczna miłość
Vixen ft. Mery Spolsky

Wydawnictwo „Vixtoria” ukazało się 10 listopada ub.r. naszym nakładem. Album wciąż dostępny jest w sprzedaży. Znajdziecie go TUTAJ , w Empiku oraz w innych, dobrych sklepach z muzyką.