Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Vixen prezentuje zdjęcia z Islandii. Nowy klip jeszcze tym miesiącu

9 maj 2016

Na naszego Facebooka trafił niedawno album z planu klipu do pierwszego singla zapowiadającego nowy album Vixena. Wideo towarzyszyć będzie utworowi pt. „Falala” i pojawi się na MaxFloRecTV w drugiej połowie maja

– Propozycja wypadu na tę malowniczą wyspę padła ze strony Sky Piastowskie. Po przesłuchaniu „Falali” filmowcy stwierdzili, że nie ma lepszego miejsca, które oddałoby klimat utworu, niż właśnie Islandia – wspomina Vixen. –  Dziś mogę to potwierdzić. Zdjęcia idealnie korespondują z treścią utworu. Krajobraz, kolory, zjawiska natury i fabuła klipu – wszystko się zgadza, ma swój sens.

Za realizację klipu odpowiada wspomniana już grupa Sky Piastowskie, autorzy m.in. liczącej ponad 20 mln odsłon na YouTubie wizualizacji do „Obiecuję CiBuki & Rahima z Natalią Nykiel czy do „Serum”, ostatniego singla promującego album „ReversalPokahontaz.

 
Serum
Pokahontaz ft. Wuzet

Pierwszy obrazek naszej kooperacji z Vixenem i SkyPiastowskie pojawi się na MaxFloRecTV pod koniec miesiąca. Tymczasem na naszym Fan Page'u na Facebooku pojawiła się fotorelacja z planu tego wyjątkowego klipu – klikajcie tutaj, aby przejść do albumu.

Ostatnią płytą Vixena jest wydana własnym sumptem w sierpniu ub.r. „Archiwalnie EP”. Album zawiera 6 numerów Vixena na bitach 101 Decybeli. Wszystkie zostały nagrane w latach 2010—2011. Producent „odkopał” je specjalnie dla ceniących sobie starsze nagrywki fanów rapera.

Postanowiliśmy przypomnieć jeden z najnowszych utworów tego zdolnego MC. Poniżej prezentujemy „Himalajah”, numer z wydanej w grudniu 2014 r. (również „na własną rękę”) płyty „Paradox EP”. Na krążek trafiło w sumie 6 utworów wyprodukowanych przez samego Vixena i 3 autorstwa Johnny'ego Beatsa. Gościnnie na albumie udzielił się DJ Bulb oraz Pi (zwycięzca konkursu na najlepszą zwrotkę zorganizowanego przez Vixena dla podziemnych raperów).

 
Himalajah
Vixen

Aktualnie Vixen kończy prace nad pierwszym w MaxFloRec (a czternastym w ogóle) albumem. Płyta nosić będzie tytuł „Vixtoria”. Na sklepowe półki trafić ma za kilka miesięcy. Gościnnie usłyszymy na niej m.in. Zeusa.

Więcej informacji na ten temat szukajcie na tej stronie i w naszym Facebooku. Aby nie przegapić premiery klipu do „Falali”, subskrybujcie MaxFloRecTV! Zachęcamy też do poczytania więcej o dotychczasowej twórczości Vixena tutaj.