Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Trueschool czy newschool? Young Igi i Bober w najnowszym singlu Pokahontaz

27 cze 2019

24.06 do sieci trafił ostatni zapowiedziany przed premierą „Renesansu” singiel Pokahontaz. Do współpracy przy nim Rahim i Fokus zaprosili przedstawicieli młodego rapowego pokolenia – Bobera i Young Igiego. Artyści połączyli siły w utworze „Burza mózgu”. Na MaxFloRecTV można już sprawdzić efekty tego spotkania

Premierowy numer Pokahontaz z gościnnym udziałem reprezentantów nowej szkoły rapu wzbudził niemałe emocje fanów jeszcze przed premierą. Od momentu ogłoszenia tracklisty „Renesansu” nie ustawały wymiany zdań na temat zaproszonych na płytę artystów. W „Burzy mózgu” obok Rahima i Fokusa zwrotki nawinęli: Bober – młody freestylowiec, który niedawno wydał debiutancką płytę pt. „Narcyz” oraz Young Igi – przedstawiciel nowych brzmień w rapie, cieszący się nadzwyczajną popularnością wśród młodych odbiorców. 24.06 na nasz kanał trafił wideoklip do ich wspólnego numeru. Tutaj możecie zobaczyć, co wynikło ze spotkania trueschoolu z newschoolem:

 
Burza mózgu
Pokahontaz ft. Young Igi, Bober

Za produkcję teledysku do „Burzy mózgu” odpowiedzialna jest grupa filmowa Sky Piastowskie. Wideoklip w całości zrealizowano w Muzeum Śląskim w Katowicach. Koresponduje on z prezentowaną tam obecnie wystawą czasową pod nazwą „Zajawka. Śląski hip-hop 1993-2003”. Premierowy numer podobnie, jak cały „Renesans”, powstał na bicie Magiery. Nagrania zrealizowano natomiast w katowickim MaxFloStudiu.

Burza mózgu” to ostatni z zapowiedzianych singli przed ukazaniem się krążka „Renesans”. Odsłuch numeru dostępny jest już we wszystkich serwisach z muzyką cyfrową - kliknij tutaj, by sprawdź . 5. album Pokahontaz trafi do oficjalnej sprzedaży w najbliższy piątek, 28 czerwca. Do tego czasu na MaxFloSklep.pl trwa pre-order wydawnictwa.