Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Ten utwór usłyszycie na HHK 2016!

24 cze 2016

Wczoraj (23.06) na naszym kanale pojawił się nowy mashup. Wideo towarzyszy utworowi, którego na pewno nie zabraknie podczas tegorocznego Hip Hop Kempu. Na jednej ze scen w Hradec Králové zagrają raperzy MaxFloRec, Bejf i Skorup. Sprawdź nowy singiel pierwszego z nich!

Zawód człowiek” to już czwarty singiel odsłaniający karty życia Bejfa. Utwór promuje „Synekurę”, debiutancki album rapera na legalnym rynku fonograficznym. W sklepach krążek dostępny jest od początku czerwca br. (kliknij tutaj, aby zamówić). Za realizację mashupu odpowiada Adam Szulecki z Addictive Videos. Autorem bitu jest Frose, autorem tekstu – oczywiście sam Bejf.

 
Zawód człowiek (official mashup)
Bejf

Utwór „Zawód człowiek” jest jedną z propozycji muzycznych, które Bejf przygotował na (już drugi w swojej karierze) występ na Hip Hop Kempie. W Hradec Králové po raz kolejny pojawi się też Skorup. Artyści wystąpią prawdopodobnie pierwszego dnia festiwalu, czyli 18.08. Szczegółowy line-up jednak nie jest jeszcze znany. Więcej szczegółów szukajcie już niebawem na Fan Page'u Bejfa i Skorupa na Facebooku.

Dodajmy, że raperzy zagrają w towarzystwie swoich producentów: u boku Bejfa pojawi się Frose, ze Skorupem zagrają JazBrothers. Panowie pojawią się na scenie Chapeau Rouge Corner Stage. Tej samej, na której zaprezentują się również: Sensi, Metrowy i DJ HWR. Artyści przyjadą na zaproszenie DJ-a Rezumé'a z kolaboracji Strana Východná.

***
→ Oficjalne hashtagi: #letosnakempu #hhk2016.
Sprawdź „Synekurę” Bejfa przed koncertem!