Twoje demo
Twoje demo

Ostatnie wydawnictwa

Sprawdź to!

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Skorup & JazBrothers z nowym klipem. Gościnnie Kuba Knap i Biak

10 sie 2017

Na MaxFloRecTV trafił dziś (10.08) 1. klip zwiastujący nową płytę Skorupa (MC) & JazBrothers (producenci). W utworze i teledysku pojawiają się raperzy: Kuba Knap i Biak. – Zwrotkę i refren miałem już wcześniej. Później, przy okazji spotkania, okazało się, że Kuba i Biak są idealnym uzupełnieniem pomysłu na ten utwór – mówi Skorup

– Z Kubą „przecięliśmy się” już kilka razy: czy to na jakimś koncercie, czy na płycie naszego wspólnego zioma, Łysonżiego Dżonsona. „Wolny ziomek” powstał przy okazji wizyty Kuby w naszym studio Chachapoya w Gliwicach – opowiada Skorup. – Piękną ozdobą całego konceptu są dogrywki trąbki i gitary zaprzyjaźnionych z nami muzyków, kolejno: Jarka Spałka i Tomka „Serka” Krawczyka – dodaje.

 
Wolny ziomek (official video)
Skorup & JazBrothers ft. Kuba Knap, Biak

Za realizację powyższego wideo odpowiada grupa Filminati z Gliwic, rodzinnego miasta Skorupa, braci Jaz i Biaka. Mixem i masteringiem numeru zajął się DJ Eprom. „Wolny ziomek” jest już w sumie 2. odsłoną nowej płyty spod szyldu Skorup & JazBrothers. Następcę „Ludzi chmur” zapowiadał wcześniej singiel „Walet pik” z udziałem Dominiki Majewskiej.

 
Walet pik
Skorup & JazBrothers ft. Dominika Majewska

Single zwiastujące nowe wydawnictwo Skorupa & JazBrothers dostępne są w najważniejszych serwisach streamingowych i sklepach z muzyką cyfrową. Utwór jako MP3 pobrać można m.in. w naszym sklepie (aby przejść, kliknij tutaj). Więcej szczegółów dotyczących nadchodzącej płyty artystów już wkrótce.