Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Pokahontaz Z INNEJ BAJKI. Singiel już w sieci!

9 paź 2018

Dziś o 14 na naszym kanale oficjalnie zaprezentowaliśmy nowy utwór Rahima i Fokusa. „Z innej bajki” to 1. oficjalna zapowiedź następcy „REsetu” 

Po wydanym pod koniec 2017 r. albumie „REsetRahim i Fokus postanowili nie robić sobie dłuższej przerwy od tworzenia. Właśnie ukazała się 1. propozycja zwiastująca 5. w karierze krążek grupy Pokahontaz. – Chcemy pójść za ciosem i nie czekać z wydaniem kolejnej płyty. Mamy dużo twórczej energii, którą zamierzamy przelać w nowe numery – zapowiada Rahim. Dzisiejszemu singlowi towarzyszy teledysk zrealizowany przez ekipę GrubeFilmy.

 
Z innej bajki
Pokahontaz

Zdjęcia do wideoklipu powstawały na terenie Zamku Moszna na Opolszczyźnie oraz w Energylandii, czyli w największym parku rozrywki w Polsce. Za bit do utworu „Z innej bajki”, podobnie jak za cały poprzedni album Pokahontaz odpowiedzialny jest Magiera z White House. Nagrania zrealizowano w katowickim MaxFloStudiu, natomiast masteringiem zajął się DJ Eprom

Nowość Pokahontaz możesz mieć już u siebie. Utwór w formie MP3 możesz pobrać pod tym adresem. Od dzisiaj również we wszystkich największych serwisach streamingowych „Z innej bajki" odsłuchasz w wersji płytowej, wydłużonej o dodatkową zwrotkę.