Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Znamy kolejnego gościa na płycie Vixena. Raper kręci klip i łapie Pokémony

25 lip 2016

Już za kilka tygodni na MaxFloRecTV trafi kolejny klip Vixena. Tym razem artysta do współpracy zaprosił Oxona. Ich wspólny numer zatytułowany będzie „Smart Fucking Phone”. Utwór pojawi się na albumie „Vixtoria”. Płyta ukazać ma się jesienią tego roku nakładem naszego wydawnictwa

– Zaprosiłem Oxona na „Vixtorię”, ponieważ wydaje mi się, że nasze style muzyczne współgrają. Widzę między naszą muzyką sporo technicznych podobieństw. Treściowo jest zresztą tak samo – komentuje Vixen. – Poza tym Oxon oprócz tego że jest dobrym raperem, jest także miłym gościem – dodaje.

Przypomnijmy, że pierwszym ujawnionym gościem na „Vixtorii” jest Zeus. Pierwszym zaś zwiastującym ten album singlem – „Falala”, w której chórki śpiewa Mery Spolsky. Wideo do tego utworu nakręcono na Islandii.

 
Falala
Vixen

Falalę” jako MP3 pobrać możecie z naszego sklepu pod adresem www.maxflosklep.pl. To również tam już za kilka miesięcy ruszy pre-orderVixtorii”.

Jeśli chcecie wiedzieć, co (dosłownie) słychać u naszych reprezentantów, koniecznie subskrybujcie nasz kanał na YT (kliknij tutaj). O artystach z naszej stajni jak zawsze przeczytacie też na naszej stronie.

Na marginesie: Vixen zdradził nam, że on również nie zdołał stawić czoła pokusie użycia nowej aplikacji. Razem z Oxonem gra w… Pokemon GO! Chłopaki złapali nawet kilka Pokémonów na planie nowego klipu. Niestety, nic specjalnego – same Zubaty, Spearowy i Rataty. A Wy? Jakie najlepsze upolowaliście?