Twoje demo
Twoje demo

Ostatnie wydawnictwa

Sprawdź to!

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Nowy teledysk Kleszcza & DiNO już w sieci!

27 lip 2017

Na MaxFloRecTV trafił dziś, 27.07, „Włóczykij” Kleszcza & DiNO. 13. utworowi z tracklisty „Cyrku na qłq” towarzyszy oficjalny teledysk. Jak mówi Kleszcz: „To trochę inny klip niż zazwyczaj, inny niż te, do których Was z DiNO przyzwyczailiśmy. Musicie to po prostu zobaczyć”

Włóczykij” tak naprawdę miał się już znaleźć na „HorRYM JESTem”, ale z pewnych powodów odłożyliśmy ten numer na bok. Po roku DiNO wziął go znowu na warsztat i dopieścił jeszcze raz, tworząc nową jakość” – opowiada Kleszcz.

Fani Kleszcza mieli okazję usłyszeć 1. wersję utworu podczas wczorajszej transmisji, którą artysta przeprowadził na swoim fanpage'u na FB.

Włóczykij” to przedostatnia, 13. odsłona „Cyrku na qłq”. Tym razem wideo jest dziełem grupy Tworzywo. Ciekawostką jest fakt, że jednym z jej członków i współzałożycieli jest Stahu. To on zajął się produkcją muzyczną na płycie Kleszcza „Yram Yracz”. Wydawnictwo ukazało się w 2013 r. pod szyldem MaxFloLabu.

 
Włóczykij
Kleszcz & DiNO

Wydawnictwo "Cyrk na qłq" ukazało się 7 kwietnia br. nakładem MaxFloRec. Do dziś 13 z 14 utworów doczekało się wizualizacji. Wszystkie z nich dostępne są tutaj.  Artyści zapewniają, że to nie ostatnia niespodzianka w związku z „Cyrkiem na qłq”. Aby nie przegapić żadnej nowości od Kleszcza & DiNO oraz innych zawodników z stajni, subskrybujcie MaxFloRecTV.