Twoje demo
Twoje demo

MÓJ HIP HOP – Biak x HWR z nowym klipem

16 mar 2016

W miniony wtorek na naszym kanale pojawił się nowy klip Biaka & HWR-a. Towarzyszy on utworowi pt. „Mój hip hop”. Nakręcony został w rodzinnym mieście artystów, Gliwicach. Wideo promuje płytę „The Winners”, która ukazała się na początku tego roku. Sprawdź, czym dla duetu Biak & HWR jest hip-hop!

Mój hip hop” to kolejny po tytułowym „The Winners” (ft. Lilu), „Gotowym na wszystko” (ft. Kotzi), „Sadze” i „Podnieś do góry broń” dowód na to, co podkreślają Biak & HWR – ich płyta to „prawdziwy” rap i szczery przekaz. Sprawdźcie klasyczny hip-hop w ich wydaniu!

  

Mój hip hop
Biak x HWR

– Odwiedziliśmy miejsca, w których za czasów pierwszych nagrań i mocnego zaangażowania w różne elementy kultury Hip Hop spędzaliśmy dużo czasu. Wszystkie z nich zmieniły się w większym lub mniejszym stopniu, jednak nie moglibyśmy nie pokazać ich przy okazji prezentacji utworu tej treści – komentuje DJ HWR. – To nasz prywatny powrót do przeszłości - jeden dzień zdjęciowy z chłopakami z firmy BC Records. Jesteśmy zadowoleni z efektów ich pracy. Sentymentalny, miejski klimat został uchwycony tak jak sobie to wyobrażaliśmy  dodaje. 

Singiel „Mój hip hop” zamówić można w wersji cyfrowej m.in. na sklep.maxflo.pl.

Albumu „The Winners” ukazał się naszym nakładem. W wersji cyfrowej płyta dostępna jest m.in. na: sklep.maxflo.pl, empik.com, iTunes.com, w Google Play oraz w innych, dobrych sklepach internetowych. Odsłuch krążka możliwy jest na kanale MaxFloRecTV oraz w serwisach streamingowych (Tidal, Spotify, Deezer).