Twoje demo
Twoje demo

Ostatnie wydawnictwa

Sprawdź to!

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

MaxFloRecTV: ruszył odsłuch CYRKU NA QŁQ Kleszcza & DiNO

12 kwi 2017

W sieci pojawił się dziś nowy utwór Kleszcza & DiNO. Numer „Welcome” rozpoczyna oficjalny odsłuch 2. wspólnej płyty artystów. Od teraz co kilka dni na MaxFloRecTV trafiać będzie kolejna odsłona „Cyrku na qłq”. Jak zapowiada wydawca, nie będzie to „zwykły odsłuch audio”

– Zaczynamy od numeru „Welcome”. Nie mogło być inaczej: po pierwsze z uwagi na tytuł utworu, a po drugie ze względu na jego miejsce na trackliście – to numer otwierający album – mówi Robert Boćwiński z MaxFloRec. – Co kilka dni sukcesywnie odsłaniać będziemy kolejne karty baśni zwanej „Cyrkiem na qłq”. Zapewniam, że nie będzie to zwykły odsłuch audio. Kleszcz & DiNO przygotowali dla swoich fanów sporo niespodzianek. Każdemu utworowi towarzyszyć będzie jakiś ruchomy obraz: będą autorskie klipy artystów, slajdy ze zdjęciami i inne wizualizacje – zdradza Boćwiński.

Aby nie przegapić kolejnych numerów z „Cyrku na qłq”, najlepiej subskrybować MaxFloRecTV

 
Welcome
Kleszcz & DiNO

Nowe wydawnictwo Kleszcza & DiNO ukazało się tuż przed minionym weekendem, 7.04. Zawiera ono 14 premierowych utworów. Za ich produkcję odpowiada, rzecz jasna, DiNO. Gościnnie za gramofonami pojawia się DJ Bambus, m.in. właśnie w utworze „Welcome”.

Album dostępny jest w sieciach: Empik, Saturn, Media Markt, a także na MaxFloSklep.pl.