Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Kleszcz życzy MIŁEGO DNIA

18 paź 2018

Od premiery płyty „Czerń i biel” minął już miesiąc, Kleszcz jednak nie zamierza zwalniać tempa z promocją krążka. Dzisiaj na MaxFloRecTV pojawiła się 10. z kolei wizualizacja w ramach odsłuchu najnowszego albumu artysty. Posłuchaj, komu Kleszcz zadedykował utwór „Miłego dnia”!

Do najnowszej odsłony „Czerni i bieli” wideoklip zrealizował Radosław Bereś z Ace of Art. Za warstwę muzyczną do „Miłego dnia” odpowiedzialny jest natomiast Greg (bit) oraz DJ Geto (scratche). 

 
Miłego dnia
Kleszcz

Ogólnopolska premiera albumu „Czerń i biel” odbyła się 14.09. Dzień później w zabrzańskim klubie CK Wiatrak miał miejsce koncert promujący najnowsze wydawnictwo Kleszcza, połączony ze świętowaniem urodzin artysty. Poniżej zamieszczamy krótkie wideo przypominające to wydarzenie. 

 
Premiera CZERNI I BIELI
Kleszcz

3. w karierze płyta Kleszcza, po wydanych z DiNOHorRYM JESTem” oraz „Cyrku na qłq”, dostępna jest w MaxFloSklepie oraz w dobrych sklepach muzycznych w całym kraju. Wraz z dzisiejszą publikacją wystartowała sprzedaż unikatowych T-shirtów Kleszcza dedykowanych fanom artysty. Koszulki z limitowanej edycji zamawiać już można pod tym adresem.