Twoje demo
Twoje demo

Ostatnie wydawnictwa

Sprawdź to!

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Kleszcz zaprasza na wernisaż, czyli nowy klip już w sieci!

20 mar 2017

W piątek, 17.03, na MaxFloRecTV trafił (nie)polecany m.in. przez Rahima i Bukę nowy klip zwiastujący album „Cyrk na qłq” Kleszcza & DiNO. To, dosłownie i w przenośni, „Bajka o kolorach”. Autorem wszystkich rysunków jest sam Kleszcz. Ostrzegamy: to sztuka wyłącznie dla ludzi o mocnych nerwach i odpowiedniej wrażliwości!

– Mało kto wie, ale oprócz muzyki, która jest moją największą zajawką, zawsze rysowałem. Rysowałem wszędzie i kiedy tylko mogłem. Rysowałem, gdy odpoczywałem. Rysowałem, nawet gdy spałem. Rysowałem ludzi... i rysowałem na ludziach. Postanowiłem, że zrobię ruszający się obrazek – zdradził na początku tygodnia Kleszcz, wrzucając na Facebooka i Instagram zapowiedź piątkowej premiery (zobacz wideo – kliknij tutaj). Kilka dni później Rahim skwitował to słowami: – Nie sądzę, żeby wyniknęło z tego coś dobrego.

A Ty? Co sądzisz?

 
Bajka o kolorach
Kleszcz & DiNO

Powyższy klip powstał w... Photoshopie. Autorem wszystkich rysunków jest sam Kleszcz. Za wprawienie ich w ruch odpowiadają: Kopruch i Katarzyna Walotka z grupy filmowej Przedmarańcza.

Bajka o kolorach” to już 5. singiel zapowiadający album „Cyrk na qłq” duetu Kleszcz & DiNO. Do tej pory na MaxFloRecTV artyści zaprezentowali takie utwory, jak: „4 ściany wyobraźni”, „Między piekłem a niebem” (ft. Rahim), „Freak show” (ft. Kopruch) i „Nie płacz”. W sumie na „Cyrk na qłq” trafi 14 premierowych numerów. Oficjalna premiera płyty 7.04. Aktualnie w MaxFloSklepie trwa jej pre-order. Zamawiając krążek w przedsprzedaży, można liczyć na pakiet wyjątkowych bonusów.