Twoje demo
Twoje demo

Ostatnie wydawnictwa

Sprawdź to!

Kalendarium

koncerty / wydarzenia
 • 28.07,
  pt.
  GrubSon & Sanepid Band
  Olesno (Dni Miasta)
 • 29.07,
  sob.
  GrubSon & Sanepid Band
  Częstochowa, promenada (Hip Hop Elements Festival)
 • 29.07,
  sob.
  BU & DJ Hopbeat
  Gliwice, Koniec Szpuli
 • 12.08,
  sob.
  Kleszcz & DiNO
  Nysa, Fort Wodny (Music Fort Festiwal)

Kleszcz & DiNO: na MaxFloRecTV 10. wizualizacja promująca nowy album

24 kwi 2017

Dziś (24.04) na MaxFloRecTV dopłynęliśmy do 10. już wizualizacji promującej „Cyrk na qłq” duetu Kleszcz & DiNO. Kolejny obraz promujący jedną z najlepiej sprzedających się płyt w Polsce (pierwsza dwudziestka na OLiS-ie) towarzyszy „Latarni morskiej”. W najbliższą środę (26.04) na naszym kanale na YT pojawi się za to numer z gościnnym udziałem Buki

Za realizację poniższego wideo odpowiada Kleszcz, w przypadku klipów działający pod pseudonimem Sick Works. Producentem muzycznym utworu jest DiNO.

 
Latarnia morska
Kleszcz & DiNO

Latarnia morska” to ostatnia pozycja na trackliście „Cyrku na qłq”. Nie jest to jednak ostatnia animacja promująca album, która trafi na MaxFloRecTV. Przed nami jeszcze 4 wizualizacje. Najbliższa premiera już w środę, 26.04. Będzie to tzw. wideoodsłuch utworu pt. „Peter Pan”, w którym na feacie pojawia się Buka.

Aby być na bieżąco z każdą premierą spod szyldu MaxFloRec, najlepiej odwiedzajcie MaxFlo.pl, śledźcie nasz Fan Page na Facebooku i subskrybujcie MaxFloRecTV na YT (kliknij tutaj, aby dać suba).

Płyta „Cyrk na qłq” dostępna jest m.in. w sklepach sieci Empik w całej Polsce, a także na MaxFloSklep.pl.