Twoje demo
Twoje demo

Ostatnie wydawnictwa

Sprawdź to!

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Kleszcz & DiNO: – Nie becz, tylko sprawdź nasz nowy klip!

24 lut 2017

Na MaxFloRecTV pojawił się dziś (24.02) kolejny zwiastun „Cyrku na qłq” Kleszcza & DiNO. Utworowi towarzyszy teledysk nakręcony o 3 różnych porach roku. Nowy krążek naszych rapowych freaków na sklepowe półki trafić ma 7.04. Można go już zamawiać w przedsprzedaży na www.MaxFloSklep.pl

Nie płacz” to już 4. utwór z nadchodzącej wielkimi krokami nowej płyty Kleszcza & DiNO. Dotychczas „Cyrk na qłq” zapowiadały następujące single: „4 ściany wyobraźni”, „Między piekłem a niebem” z udziałem Rahima czy nagrany z KopruchemFreak show”. Najnowsza propozycja to solowy numer Kleszcza. Raper odpowiada ponadto za koncepcję teledysku. Jego realizacją zajął się z kolei Radosław Bereś z Ace of Art.

 
Nie płacz
Kleszcz & DiNO

Kleszcz & DiNO na swoich kanałach social media apelują do fanów, by Ci „nie beczeli, tylko...” sprawdzili ich nowy klip. Wydawnictwo, którego jest on zapowiedzią, zamawiać można w pre-orderze w naszym sklepie (kliknij tutaj, aby przejść do sklepu), otrzymując wyjątkowe niespodzianki. Artyści przygotowali nawet wersję deluxe płyty, która zawiera m.in.: niepublikowany dotąd nigdzie autorski klip Kleszcza, unikatową opaskę przeciw „fałszywym Kleszczom i Kopruchom”, plakat oraz autografy. Oficjalna premiera albumu 7.04.