Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Kleszcz & DiNO znów nagrywają. Na MaxFloRecTV szalony mashup

6 lip 2016

Znani z eksperymentalnego albumu „HorRYM JESTemKleszcz & DiNO szykują nową płytę. Artyści nie zdradzają na razie żadnych szczegółów. W przerwie między nagraniami i koncertami przygotowali za to coś szalonego. Na MaxFloRecTV trafił wczoraj (5.07) mashup do ich nowego singla pt. „4 ściany wyobraźni

Kleszcz & DiNO to artyści, którzy nie dają o sobie zapomnieć. Choć single promujące ich debiutancki album pt. „HorRYM JESTem” nie tracą na popularności, panowie przygotowali dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Na naszym kanale zaprezentowali nowy utwór i towarzyszący mu mashup.

 
4 ściany wyobraźni
Kleszcz & DiNO

Za montaż powyższego wideo odpowiedzialny jest eLJot z grupy Improbros. Wizualizację urozmaicają ujęcia Kleszcza w roli dyrygenta. Ich autorem jest Radosław Bereś z Ace of Art, twórca 2 ostatnich klipów Kleszcza & DiNO („Made in China”, „ILUMINACIsną bzdur”). Warstwę muzyczną utworu swoimi skreczami wzbogacił niezastąpiony DJ Bambus z Pokahontaz.

Przy okazji tej premiery Kleszcz na swoim Fan Page'u napisał: „Moge zdradzić, że razem z Dino pracujemy nad kolejną wspólną płytą, a w międzyczasie łapcie nasz nowy ‪#‎mashup‬:)” [zachowano pisownię oryginalną]. Wychodzi więc na to, że „4 ściany wyobraźni” to jedynie wakacyjny przerywnik w pracy Kleszcza & DiNO. Czego możemy spodziewać się na ich nowej płycie? O tym przekonamy się pewnie niebawem na MaxFloRecTV. Aby być na bieżąco, najlepiej subskrybować kanał, klikając tutaj.

Jeśli nie wyobrażacie sobie nie mieć ekskluzywnych „4 ścian wyobraźni”, możecie pobrać je m.in. ze strony www.MaxFloSklep.pl.