Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

GrubSon z kolejną złotą płytą! [ZDJĘCIA]

17 cze 2015

Na koncie ma już platynę za album „Coś więcej niż muzyka” i złoto za „O.R.S”. 14.06, podczas Dni Rybnika, GrubSon odebrał z rąk Rahima kolejne wyróżnienie. Status złotej płyty uzyskał bowiem wspólny krążek GrubSona & DJ-a BRK, „Gruby Brzuch”. Sprawdź fotorelację!

O nagrodzie za sprzedaż ponad 15 tys. egz. albumu „Gruby BrzuchZPAV pisał na swojej stronie już 27.05. Oficjalnie złotą płytę GrubSon otrzymał jednak dopiero w minioną niedzielę, 14.06. – Specjalnie wstrzymaliśmy się z oficjalnym wręczeniem wyróżnienia aż do Dni Rybnika. Zależało mi, by GrubSon mógł odebrać złotą płytę w swoim rodzinnym mieście – mówi Rahim. – Zakładał się z nami, że 3. raz z rzędu nie uda nam się go zaskoczyć. A jednak się udało! – śmieje się Mateusz Babiarz, manager artysty.

Dowodem na pełną konspirację wśród ludzi z naszego wydawnictwa jest wpis GrubSona na Facebooku dzień po koncercie: „Kochani, ale niespodzianka! Naprawdę nic wcześniej nie wiedziałem! Mamy złotą płytę za album >>Gruby Brzuch<<! DZIĘKUJĘ Wam baaaardzo, wszystkim!”.

 

Fotorelację z koncertu i wręczenia złotej płyty znaleźć można na Facebooku MaxFloRec (kliknij, aby przejść).

 
Szansa (official video)
GrubSon & BRK (Gruby Brzuch)

„Gruby Brzuch” to album będący efektem ścisłej kooperacji rybnickiego rapera z opolskim producentem, raperem i DJ-em – BRK. Gościnnie na płycie udzielili się również: Jarecki, BU i Jotoskleja. Na półki sklepowe krążek trafił 23.05.2012. Promują go single: „Zacieszacz”, „Złap za...”, „Ostatni raz” i „Szansa”. Płytę wciąż zamówić można na sklep.maxflo.pl (kliknij, aby przejść).