Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

CZERŃ I BIEL Kleszcza już w sprzedaży!

14 wrz 2018

Dziś do sklepów muzycznych w całej Polsce trafił nowy album Kleszcza. „Czerń i biel” to 1. solowy krążek artysty. Poprzednie płyty – „HorRYM JESTem” i „Cyrk na qłq” – raper nagrał wspólnie z producentem DiNO. Na nowym wydawnictwie obok Kleszcza usłyszymy m.in. Rahima, Tymka czy skład Fat Brutal Sound

– Płytę dedykuję rodzinie, wszystkim zagubionym na palecie barw swoich emocji, a przede wszystkim żonie i synowi, którzy są jasną stroną mojej duszy – dodaje Kleszcz. Z okazji premiery „Czerni i bieli” artysta przygotował szereg niespodzianek. Pierwszą z nich było dzisiejsze spotkanie autorskie w katowickim domu strachów Delirium Horror House.

Również dziś na MaxFloRecTV pojawiło się kolejne wideo promujące najnowszy album Kleszcza. Tym razem wizualizację przygotowano do utworu wprowadzającego do płyty, czyli „Intra (Czerń i biel)”. Klip zrealizowany został przez ekipę Ace of Art.

 
Intro
Kleszcz

Kolejną zaplanowaną atrakcją w związku z premierą płyty Kleszcza jest jego koncert w zabrzańskim klubie CK Wiatrak, który odbędzie się w sobotę, 15.09. Podczas tego wydarzenia artysta będzie świętować swoje 30. urodziny. Obok solenizanta na scenie pojawią się: Rahim, ekipa Fat Brutal Sound, Żyjoki z Kopruchem, Sit oraz Dejlu. Informacje na temat biletów znajdziecie tutaj.

Czerń i biel” to 3. w karierze album Kleszcza wydany na legalnym rynku fonograficznym. Tym razem do współpracy przy nowym wydawnictwie artysta zaprosił kilku producentów charakteryzujących się odrębnymi stylami. Bity na krążek stworzyli: Stahu, DiNO, Viktor V, Doon oraz Greg. Wśród 13 premierowych utworów znajdują się produkcje lżejsze, przyjemniejsze w odbiorze, ale i trudniejsze, bardziej wymagające, pojawia się też szczypta nowatorstwa. W nagraniach płyty wzięło udział kilku wyjątkowych gości. Wśród nich znaleźli się: Rahim, TymekFat Brutal Sound, Kopruch, Sit i Dejlu.

Wydawnictwo póki co promują single: „Mówili mi”, „Przestrzeń”, „Dużo nie wiem” (ft. Rahim), „Próba luster”, „Pogarda” (ft. Fat Brutal Sound). By zobaczyć klipy, kliknij tutaj! Patronat medialny nad albumem sprawują: Rytmy.pl, All About Music, Rap-news.pl, Wyspa.fm. Partnerem płyty jest fundacja Legalna Kultura promująca dostęp do kultury z legalnych źródeł.