Twoje demo
Twoje demo

CHŁODNY FRONT na linii Skorup – Mela Koteluk

10 mar 2016

Skorup & JazBrothers przygotowali dla Was niezwykłą pocztówkę dźwiękową. We wtorek na kanale MaxFloRecTV pojawił się długo wyczekiwany klip do wspólnego utworu artystów z gościnnym udziałem Meli Koteluk. Ciekawi niekonwencjonalnego połączenia muzycznego? Koniecznie sprawdźcie „Chłodny front”!

– Cieszę się, że udało mi się namówić do współpracy takich mistrzowskich artystów. Zarówno w studiu, jak i na planie klipu powstała dobra energia. Mam nadzieję, że poczują ją teraz nasi odbiorcy – komentuje Skorup. Mówiąc o „mistrzowskich artystach”, ma na myśli nie tylko Melę Koteluk (wokal), Jarka Spałka (trąbka) czy Tomka „Serka” Krawczyka (gitara), ale także odpowiedzialną za realizację wideo ekipę AG Studio.

 
Chłodny front
Skorup & JazBrothers ft. Mela Koteluk

Chłodny front” to już czwarty – po „Zagubionej autostradzie”, „Drzewie” i tytułowych „Ludziach chmur” – singiel promujący wspólną płytę Skorupa & JazBrothers. Jak przeczytacie w opisie klipu na naszym kanale, utwór „wokalnie ubarwiła Mela Koteluk, dzięki czemu w bardzo ciekawy sposób połączony został świat rapu i muzyki alternatywnej”.

Singiel w wersji cyfrowej możecie zamówić m.in. na sklep.maxflo.pl.

Dziś na naszym Facebooku pojawiły się nowe zdjęcia z planu tego metaforycznego teledysku. A jak już przy mediach społecznościowych jesteśmy: od momentu premiery z każdą godziną klip coraz bardziej się w nich „rozkręca”. Na Facebooku Meli Koteluk wpis dotyczący tego obrazka liczy już ponad 0,5 tys. polubień, kilkadziesiąt ponownych udostępnień i kilkadziesiąt komentarzy.

Dwupłytowy – bo składający się z krążka z utworami słowno-muzycznymi i z krążka z samymi instrumentalami – album „Ludzie chmur” ukazał się naszym nakładem 27.11.2015. Patronat medialny nad wydawnictwem sprawują: Interia, AllAboutMusic.pl, CGM.pl, „Freestyle”, Popkiller.pl, Akademickie Radio Kampus, portal RapDuma, TVP Katowice i T-Mobile Music. Mecenat nad płytą objęła Legalna Kultura. Wyłącznym dystrybutorem fizycznej wersji albumu jest firma MyMusic.

 
Drzewo
Skorup & JazBrothers

Album wciąż dostępny jest m.in. na sklep.maxflo.pl, w salonach sieci Empik, Saturn czy Media Markt. W wersji cyfrowej zamówić można go m.in. na iTunesie i w Google Play.