Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Buka & Rahim z klipem 360°. Gościnnie Fokus, Masia i fani

11 maj 2016

Z archiwum twarzy” to pierwszy w historii MaxFloRecTV, a jednocześnie jeden z pierwszych w Polsce, klip nakręcony w technologii 360 stopni. Wideo promuje platynowy już krążek „Optymistycznie” Buki & Rahima. Sprawdźcie ukryte w nim niespodzianki! Tylko... ostrożnie!

– Musicie go sprawdzić, ponieważ takiego jeszcze nie mieliśmy. Jest bardzo nietypowy – zapowiadał jeszcze w poniedziałek Fokus. – Zapraszamy przed komputery i przede wszystkim przed telefony!

Od wczoraj wiadomo, co artysta miał na myśli.

Za produkcję muzyczną „Z archiwum twarzy” odpowiada DiNO. Wideo nakręcone zostało w katowickim klubie Garage. Zrealizowała je grupa filmowa Przedmarańcza. – Współpracujemy od lat. Szablonem naszej kooperacji są nieszablonowe klipy. Stawiamy na oryginalność i innowacyjność – mówi Rahim. – Takich niekonwencjonalnych teledysków zrobiliśmy już naprawdę sporo. Ten zwyczajnie nie mógł odstawać od reszty.

 
Z archiwum twarzy
Buka & Rahim ft. Fokus, Masia

Dowodem na awangardowość obrazów powstających w wyniku naszej współpracy z Przedmarańczą jest m.in. nominacja klipu do „PrzeciwwagiPokahontaz do nagrody Yach Film 2014 właśnie w kategorii Innowacja. Nowe rozwiązania techniczne to niejedyny wspólny element klipu do „Przeciwwagi” i „Z archiwum twarzy”. Na planie tego drugiego również pojawili się fani. Odbiorcy Buki & Rahima wcielili się w kreacje aktorskie. Zresztą nie tylko oni. Poznajecie jeszcze kogoś? Mała podpowiedź: tytuł singla to „Z archiwum twarzy”!  

 
Przeciwwaga
Rahim/Pokahontaz

Nie tak dawno na MaxFloRecTV trafił teledysk, w którym Przedmarańcza wykorzystała z kolei efekt podwójnej ekspozycji. Poniżej przypominamy „No RushBejfa z gościnnym udziałem Udoo.

 
No rush
Bejf ft. Udoo

Najświeższe wideo na MaxFloRecTV, „Z archiwum twarzy”, to już 5. klip promujący album „OptymistycznieBuki & Rahima. W niespełna pół roku krążek pokrył się platyną.

Płyta cały czas dostępna jest na maxflosklep.pl, w Empiku i innych, dobrych sklepach z muzyką. W wersji cyfrowej znaleźć można ją m.in. na empik.com czy iTunes.com.