Twoje demo
Twoje demo

Bob One i Bas Tajpan z ostatnim singlem promującym krążek TERAZ. Wideo już w sieci

17 wrz 2020

Numer dopełnił oficjalną playlistę albumu „Teraz” na MaxFloRecTV. Wydawnictwo ukazało się 8 maja tego roku i w fizycznej wersji dostępne jest w MaxFloSklepie oraz stacjonarnie w sklepach muzycznych w całym kraju. 

– Płyta „Teraz” to muzyka, która bawi nas właśnie „teraz” – to Bob One i Bas Tajpan A.D.2020, a nie kilka lat temu – tak 1. wspólnie wydany album długogrający komentowali sami artyści. W streamingu i na naszym kanale dostępna jest już pełna playlista z odsłuchem krążka wraz z klipami go promującymi - kliknij i sprawdź!Teraz” w wersji fizycznej zamawiać można m.in. pod adresem.

 
Nie martw się
Bob One x Bas Tajpan

Za produkcję premierowego „Nie martw się”, jak i całego albumu odpowiada Bob One. Teledysk do utworu zrealizowała ekipa Grube Filmy.

Dla przypomnienia, krążek „Teraz” ukazał się 8 maja br. Oprócz niego artyści mają na koncie wydaną wspólnie EP-kę „Wszystko na sprzedaż” oraz mixtape „Po swojemu vol. 1”. Na płycie znalazło się 13 premierowych utworów, wśród których nie zabrakło numerów z gośćmi. Do udziału w nagraniach zaproszeni zostali: Kobik, Rahim, Polska Wersja oraz Hemp Gru. Miksem i masteringiem albumu zajął się Dawid Twardowski z katowickiego MaxFloStudia.