Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Bejf: nowy klip i pre-order debiutanckiej płyty

20 maj 2016

Na maxflosklep.pl ruszyła wczoraj przedsprzedaż debiutanckiej płyty Bejfa. Poznaliśmy już okładkę i pełną tracklistę albumu. Na MaxFloRecTV trafił też 3. klip zwiastujący krążek. Obraz towarzyszy utworowi pt. „Nie zawracam”. Oficjalna premiera albumu planowana jest na 3.06. Sprawdź szczegóły!

– To niezwykle płodny artystycznie reprezentant nowoczesnego nurtu. Do tego obdarzony dużą charyzmą sceniczną, co bardzo dobrze wróży jego wejściu do rap gry – mówił o Bejfie czołowy gracz polskiej sceny hip-hopowej, Rahim, będący jednocześnie wydawcą „Synekury”. – Jesteśmy pełni nadziei, że album Bejfa znajdzie wielu sympatyków, a jego postać odciśnie trwałe piętno na rynku muzycznym.

Płyta, na którą na maxflosklep.pl można od wczoraj składać zamówienia, zawiera 13 premierowych utworów odsłaniających fragmenty świata artysty. Wśród nich znajdują się single, takie jak: „Idziemy po swoje”, „No Rush” z udziałem obdarzonej charyzmatycznym wokalem Udoo, a także „Nie zawracam”. Wczoraj na naszym kanale pojawił się teledysk do ostatniego z nich.

 
Nie zawracam
Bejf

Powyższy klip to już trzecia odsłona legalnego debiutu Bejfa. Realizacją wideo zajął się Adrian Kawa z grupy filmowej Distort Media. Za warstwę muzyczną utworu odpowiada Frose. Wyprodukował on zresztą większość, bo aż 10 z 12 utworów na „Synekurze”. W powstanie krążka zaangażowali się też: Poema Funku (singiel „Idziemy po swoje”) oraz Mr. No Problem („Lost and Found”).

Na „Synekurze” nie uświadczycie ciężkiego, klinicznego klimatu, jakim Bejf raczy Was na swoim ostatnim undergroundowym albumie. – Coraz bardziej fascynuje mnie muzyka, która daje przestrzeń, jest melodyjna i potrafi wybrzmieć. To rodzi zupełnie inne emocje – tłumaczy. – Jako słuchacz częściej sięgam po takie utwory, które są nie tylko przyjemne w odbiorze, ale też stanowią efekt wymykania się utartym ścieżkom. Sam lubię twórców, którzy eksperymentują i potrafią zaskoczyć. Rzadziej sięgam po ciężkie, duszne pozycje nabite słowami. Wydaje mi się, że to dlatego twórczo zmieniam tory.

Album dostępny jest w MaxFloSklepie. Zamawiając go już dziś, możecie liczyć na autograf artysty, bezpłatną dostawę, pakiet wlep MaxFlo i wysyłkę krążka na 2 dni przed oficjalną premierą. A ta planowana jest na 3.06.

Patronat medialny nad płytą sprawują: CGM.pl, magazyn „Freestyle” i portal Freestyle.pl, portal RapDuma, Hip-hop.pl, AllAboutMusic.pl, Akademickie Radio Kampus oraz Empik. Mecenatem wydawnictwo objęła fundacja Legalna Kultura.

Poniżej prezentujemy spis utworów na „Synekurze”:

1. „Intro” (prod.: Frose).
2. „Prywatny potwór” (prod.: Frose, scratche: DJ 2Najz).
3. „Lost and Found” (prod.: Mr. No Problem).
4. „Zwodniczy punkt” (prod.: Frose).
5. „Seria powtórzeń” (prod.: Frose).
6. „Idziemy po swoje” (prod.: Poema Funku).
7. „Nie zawracam” (prod.: Frose).
8. „Rękawiczki i piach” (prod.: Frose).
9. „Jeszcze więcej” (prod.: Frose).
10. „Pawie pióro” (prod.: Frose).
11. „Znowu o niespełnionej” (prod.: Frose).
12. „Zawód człowiek” (prod.: Frose).
13. „No Rush” (gośc. Udoo, prod.: Frose).