Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Bas Tajpan i Gano w klipie Skorupa & JazBrothers

30 sie 2018

Na MaxFloRecTV trafił właśnie klip do numeru „Back in biznes”. Tym samym od dziś dostępny jest już pełny odsłuch albumu „Absolutna flauta” Skorupa & JazBrothers. Płyta w wersji fizycznej dostępna jest na www.MaxFloSklep.pl oraz w sklepach muzycznych w całej Polsce

Back in biznes” to ostatnia, 12 odsłona krążka „Absolutna flauta”, która dziś pojawiła się na naszym kanale. Gościnne zwrotki do utworu dograli Gano i Bas Tajpan, którzy wystąpili również w teledysku promującym numer. Wideoklip zrealizował Krzysztof Kruk

„Back in biznes” to 2. pozycja na trackliście „Absolutnej flauty”. Oprócz wymienionych wcześniej artystów, którzy wokalnie udzielili się w utworze, pojawili się też inni goście. Partię gitarową dodał TomaszSerekKrawczyk, natomiast popis umiejętności didżejskich dał DJ HWR.

 
Back in biznes
Skorup & JazBrothers ft. Gano, Bas Tajpan, HWR

Najnowszy album Skorupa & JazBrothers – „Absolutna flauta” ukazał się 22 czerwca br. nakładem naszego wydawnictwa. To 2. po „Ludziach chmur” wspólny krążek artystów. Podobnie, jak w przypadku poprzedniego albumu, większość utworów wsparta została przez liczne grono zaprzyjaźnionych muzyków. Pełna ich lista znajduje się pod tym adresem.

Już w najbliższy piątek, 31.08, Skorup & JazBrothers zapraszają na koncert do Mikołowa. Od 17.30 na terenie Centrum Muzycznego „Krawczyka 21” będzie można na żywo posłuchać najpopularniejszych utworów artystów. Wśród nich z pewnością nie zabraknie tych z ostatniego krążka. Na scenie obok muzyków gościnnie pojawi się skrzypek Tomasz „Muchaviolin” Mucha. Więcej informacji w wydarzeniu na FB.