Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Arczista prezentuje 2. klip w tym tygodniu. Nowy album już dostępny

1 kwi 2019

Od czwartku (28.03) w MaxFloSklepie dostępny jest 2. krążek Arczisty. „Coś dla nikogo” to dopełnienie dwuczęściowego debiutanckiego projektu rapera. W piątek (29.03) na MaxFloRecTV pojawiła się kolejna wideoodsłona premierowego albumu

W miniony wtorek na naszy kanał trafił wideoklip do numeru „Wierzę w swoje” promujący najnowszy krążek Arczisty. W piątek natomiast do playlisty z utworami artysty dołączył track „Mam wrażenie, że nie”. Towarzyszy mu wizualizacja, którą Arczista stworzył wspólnie z Adamem Lisem.

 
Wierzę w swoje
Arczista

Standardowo za warstwę muzyczną numeru w pełni odpowiada Arczista. „Mam wrażenie, że nie” znalazł się na trackliście wydawnictwa „Coś dla nikogo”, czyli 2. części dwupłytowego projektu rapera. Dopełnia go album „Nic dla każdego”, który ukazał się 6.12.2018. Gratką dla fanów na pewno jest wydanie fizyczne obu albumów. Zaprojektowano je tak, by można je było połączyć w dwupłytowy digipack. Krążki dostępne są wyłącznie pod tym adresem lub we wszystkich najpopularniejszych serwisach z muzyką cyfrową.  

 
Mam wrażenie, że nie
Arczista