Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Jesienne sukcesy w MaxFloPlay

4 lis 2014

Pierwsze tygodnie jesieni upłynęły zawodnikom MaxFloPlay pod znakiem sukcesów. Warszawa, Łódź i Poznań – to miasta, w których MaxFlo zdobywało trofea. Liczymy, że już wkrótce do tej listy dołączy Lublin oraz Wrocław

Wszystko rozpoczęło się w Warszawie, gdzie na początku października Maciej "DominatoR" Zeman zajął 1. miejsce w finałach Komputronik City Championship na platformie FIFA14. W tym samym czasie podczas Fan4Fan w łódzkiej Atlas Arenie 3. miejsce w barwach MaxFlo zajął Artur "Devil" Wleklik w turnieju Tekken.

Nie ma jak dobrze zakończony miesiąc: pod koniec października odbyły się długo wyczekiwane Poznań Game Arena, na których m.in. odbywały się finały Ligi Cybersport.pl oraz 10. edycja turnieju Tekken Tej. W obydwu tych turniejach mieliśmy swoich reprezentantów. I tym razem zawodnicy MaxFlo stanęli na pudle. Maciej "pal" Matuszewski (Starcraft 2) zdobył 3. miejsce, ulegając tylko bardziej doświadczonym kolegom, Manie i Nerchio. Bezkonkurencyjny w turnieju Tekken Tej okazał się być Artur. Co więcej, nasz mistrz jest niepokonany w Poznaniu od samego początku tych zawodów, a więc już przez... 10 lat!

Finały Ligi Cybersport @ PGA 2014. ESL.TV Polska
pal vs Elazer (BO3)

Mamy nadzieję, że dobra forma naszych zawodników zaowocuje kolejnymi sukcesami już w najbliższy weekend. W Lublinie odbędzie się wówczas Festiwal Fantastyki Falkon. Tydzień później widzimy się we Wrocławiu podczas Hall of Games. MaxFlo fighting! Bądźcie z nami!

Na zdjęciu: Maciej "pal" Matuszewski na podium Ligi Cybersport.pl / Fot. Cybersport.pl