Twoje demo
Twoje demo

Ostatnie wydawnictwa

Sprawdź to!

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Skorup i Jahdeck w nowym numerze Kota i Adama L

6 lis 2014

Od wczoraj na naszym kanale dostępny jest klip do „Kolejki”, nowego singla rekrutów MaxFloLabu, Kota i Adama L. Gościnnie usłyszeć i zobaczyć możecie w nim Skorupa oraz kojarzonego głównie ze składem Chonabibe Jahdecka. Sprawdźcie, co wyszło z takiej kolaboracji!

Bit do „Kolejki” powstał ze 3 lata temu w Bieszczadach. Od samego początku „słyszałem” w nim Skorupa. Nawet nazwałem roboczo bit „Eskaorupe 80” – wspomina Adam L. – Jako że w tym czasie na okrągło słuchaliśmy „Ryby” Jahdecka i Skorupa na bicie Zeteny, Kot wpadł na pomysł, by do wspólnego numeru zaprosić jeszcze Jahdecka. Obaj artyści „zajarali” się tematem, no i wyszła mieszkanka wybuchowa!

 
Kolejka ft. Skorup, Jahdeck (MaxFloLab)
Kot & Adam L

Sam Skorup swój udział w projekcie komentuje następująco: – Kot i Adam L to bardzo ciekawe postaci reprezentujące barwną, lubelską scenę muzyczną, którą śledzę od dawna. Cieszę się, że udało się nam stworzyć wspólnie kolejny utwór i teledyskW dodatku wziął w tym udział Jahdeck, weteran i legenda lubelskiej sceny.

„Kolejka” to już drugi po „To jest Polska” singiel promujący album W KOLEJCE PO TYTUŁ. Przypominamy, że możecie posłuchać go na kanale MaxFloRecTV (kliknij, aby przejść).