Twoje demo
Twoje demo

Ostatnie wydawnictwa

Sprawdź to!

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Nowy mixtape Szpilersów, nowy MaxFloSklep

21 kwi 2015

Tym razem nie jako trio, ale jako duet Decó (MC) & Sad Man (DJ), Szpilersi prezentują nowy mixtape. „Luźna Szpilerka” od wczoraj dostępna jest na MaxFloRecTV. W formie fizycznej dodawana będzie jako gratis do zakupów w... zupełnie nowym MaxFloSklepie

Luźna Szpilerka” to 13 hip-hopowych pozycji, które, jak na porządny mixtape przystało, zawierają w swojej formie: remixy, blendy, cuty, rymy, skrecze i typowe premiery. Całość utrzymana została w bardzo luźnej, truskulowej konwencji. – Kierujemy ten materiał do ludzi, którzy chcą odpocząć od nowoczesnych brzmień i powrócić do stylu starej szkoły hip-hopu – mówią artyści.

Pojawiły się już dwa klipy promujące ten tytuł, „Country funk” oraz „Get down/BBoy Zombie RMX”.

 
Get down/BBoy Zombie RMX
Szpilersi

Odsłuch całego mixtape'u możliwy jest na MaxFloRecTV i poniżej.

 
Luźna Szpilerka (mixtape)
Szpilersi

– Jak wskazuje sam tytuł, podchodziliśmy do pracy na kompletnym luzie, bez konkretnej daty premiery, pomiędzy „wódką a zakąską”. Traktowałem to jak rozgrzewkę przed następną płytą Szpilersów – mówi o pracy nad mixtapem Decó. – Wybierając podkłady, sięgaliśmy po twórczość takich artystów, jak: DJ Premier czy Babu – dodaje Sad Man.

Artyści własnym sumptem wydali również fizyczną, limitowaną edycję mixtape'u z ręcznie tłoczoną okładką. Wydawnictwo można zamówić, klikając tutaj.

Od jutra płyta dodawana będzie w MaxFloSklepie do zakupów o wartości powyżej 100 zł. Od jutra, gdyż to właśnie jutro (środa, 22.04) pod adresem sklep.maxflo.pl pojawi się nowa strona. – Nie ma już dawnego sklepu MaxFlo. Przygotowaliśmy nową witrynę, nową kolekcję ubrań, a nawet nowe logo – zdradza Aleksandra Młodecka, grafik MaxFlo. – Nasza nowa kolekcja to powiew świeżości spod streetwearowego szyldu MF Wear. Będą najmodniejsze kolory tego sezonu, jak również ich brak, czyli biel i czerń, bo przecież klasyka zawsze pozostanie w modzie. Zapewniam, że każdy znajdzie coś dla siebie – dodaje.