Twoje demo
Twoje demo

Ostatnie wydawnictwa

Sprawdź to!

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Ceema w Labie. Jutro rusza odsłuch albumu

12 lis 2014

Razem z K2 i Subbassą działał pod szyldem FX. Gościnnie pojawił się na ALFIE I OMEDZE Fokusa. Kilka dni temu oficjalnie zasilił MaxFloLab. Już jutro o godz. 19 na MaxFloRecTV ruszy odsłuch jego albumu zatytułowanego BLACKBOX. Sprawdźcie, co szykuje dla Was Ceema!

– Niech piekielny ogień pochłonie tych, którzy tego słuchają – mówi Ceema, zdradzając tym samym klimat swojej twórczości. Odsłuch BLACKBOXU rusza na naszym kanale w czwartek, 13.11., o godz. 19. Na album składa się 13 kompozycji. Przez kilka najbliższych dni codziennie będziemy poznawać po 2 z nich – jedną o godz. 12, drugą o godz. 19. W 3 utworach gościnnie usłyszymy K2. W jednym z numerów pojawi się zeszłoroczny rekrut MaxFloLabu, Kleszcz. Na trackliście jako MC pojawi się także Jukasz, czyli producent całego albumu (jako beatmaker występuje pod pseudonimem Subbassa). Zwiastunem BLACKBOXU jest singiel „Infinity”.

 
Infinity prod. Subbassa
Ceema

Ceema to 4. artysta w tym roku, który dołącza do ekipy Laboratorium MaxFlo. Przypomnijmy, że grono tzw. rekrutów hip-hopu od stycznia zasilili już: Kot i Adam L, Kłyżu oraz Bejf. Jeśli też chcecie znaleźć się w tym towarzystwie, wysyłajcie nagrania na demo@maxflo.pl. – Swoją demówkę może do nas wysłać każdy. Zgłaszają się raperzy, artyści grający reggae, ragga, dancehall, a także ci sięgający po nieco cięższe brzmienia – mówi Joanna „Este” Michalik. – Odsłuchujemy wszystkie nagrania. Odpowiadamy na te, które zwrócą naszą uwagę. Następnie prezentujemy rekrutów szerszej publiczności. Słuchacze sami udzielają nam informacji zwrotnej – tłumaczy.

4 kwietnia br. naszym nakładem ukazała się ANATOMIA, debiutancki krążek K2 wywodzącego się właśnie z MaxFloLabu. W pierwszych miesiącach 2015 r. światło dzienne ujrzeć ma płyta kolejnego rekruta, Kleszcza. A czy kolejnym artystą, któremu wydamy krążek na legalu będzie właśnie Ceema? To zależy od Was! Na swojego faworyta możecie głosować na poświęconej mu podstronie (kliknij tutaj, aby przejść), pod jego utworami na MaxFloRecTV i w komentarzach na Facebooku.