Twoje demo
Twoje demo

Ostatnie wydawnictwa

Sprawdź to!

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Bejf idzie po swoje – transfer do MaxFloRec rozpoczęty!

21 paź 2015

Bejf będzie trzecim – po K2 i Kleszczu – rekrutem hip-hopu, któremu wydamy legalny album. Na MaxFloRecTV dostępna jest już pierwsza odsłona jego oficjalnego debiutu. Sprawdźcie klip do utworu „Idziemy po swoje”!

W przyszłym roku polski rynek fonograficzny wzbogaci się o płytę kolejnego artysty wywodzącego się z MaxFloLabu. Trzecią już wyłowioną przez nas „perełką” jest Bejf. – To niezwykle płodny reprezentant nowoczesnego nurtu. Do tego obdarzony dużą charyzmą sceniczną, co bardzo dobrze wróży jego wejściu do rap gry – mówi o nim Rahim. – Jesteśmy pełni nadziei, że album Bejfa znajdzie wielu sympatyków, a jego postać odciśnie trwałe piętno na rynku muzycznym – dodaje.

Na MaxFloRecTV trafił wczoraj pierwszy klip zwiastujący ten legalny debiut. Obrazek towarzyszy singlowi pt. „Idziemy po swoje”. Za produkcję muzyczną utworu odpowiada Poema Funku. Realizacją wideo zajęła się grupa Ace of Art.

 
Idziemy po swoje (official video)
Bejf (prod. poema funku)

Czego możemy spodziewać się po legalnym krążku artysty? – Na każdym etapie życia mierzymy się z nowymi problemami, inaczej spoglądamy na różne sprawy, mamy rozmaite przemyślenia, z których wyciągamy jakieś wnioski. Ja podzielę się tymi, które samemu udało mi się wyciągnąć – mówi Bejf.

Bejf jako zeszłoroczny rekrut stanął w szranki z mocnymi zawodnikami – m.in. z Kłyżem, Ceemą oraz Kotem & Adamem L. Nic więc dziwnego, że decyzja o wydaniu krążka „na legalu” oznacza dla niego, jak sam mówi, spełnienie jednego z największych marzeń. – Wiem, że to brzmi patetycznie, ale taka jest prawda – śmieje się Bejf. – Właśnie realizuje się cel, do którego dążyłem z ogromną determinacją. A jeszcze niedawno wydawało się to być odległą perspektywą.

Poniżej przypominamy „Widzę cię”, jeden z najpopularniejszych utworów Bejfa spod szyldu MaxFloLab.

 
Widzę Cię
Bejf (MaxFloLab) prod. jsvdrum

„Widzę cię” to klip, który promował dostępny na MaxFloRecTV album „W świecie plastikowych głów”. Nowa płyta Bejfa do sprzedaży trafi dopiero w przyszłym roku, ale już dziś na sklep.maxflo.pl zamówić możecie pierwszy zapowiadający ją singiel, „Idziemy po swoje”. Po zwiastun legalnego debiutu Bejfa klikajcie tutaj.