Twoje demo
Twoje demo

Ostatnie wydawnictwa

Sprawdź to!

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

AeSPe w MaxFloLabie. Sprawdź album!

23 lut 2016

Był jednym z wyróżnionych raperów w konkursie „Feat. Christofer Luca”. Dwa jego utwory trafiły na mixtape „Experyment Underground”. Teraz na MaxFloRecTV prezentuje swój najnowszy album i tym samym zasila szeregi MaxFloLabu. Poznajcie AeSPe!

– Zawsze chciałem nagrywać rap z przekazem. Opisuję otaczający nas świat, jednocześnie próbując się w nim odnaleźć. Jako człowiek i jako niezależny artysta – mówi AeSPe. „Dystopia” to kontynuacja jego dwóch poprzednich płyt (nielegali), „W pół drogi donikąd” i „Na końcu drogi donikąd”. Najnowsze wydawnictwo składa się z 10 utworów. Sam raper nazywa je wizją przyszłości bez muzyki. Wśród nich znajduje się „Trzynasta pełnia księżyca”, której towarzyszy emocjonalne wideo.

 
Trzynasta pełnia księżyca
AeSPe

– Ten utwór najlepiej oddaje klimat całej płyty, jest najbardziej osobisty. Opowiada o lęku artysty przed koniecznością porzucenia swojej pasji – mówi o „Trzynastej pełni księżyca” AeSPe.  – Chciałem, by historia przedstawiona w teledysku była uniwersalna. Ten przekaz nie odnosi się wyłącznie do mnie. Chodzi o to, że każdemu z nas w jednej chwili, w najmniej oczekiwanym momencie, życie może zabrać to, co kochamy robić najbardziej.

Za realizację wideo odpowiada Radosław Bereś z grupy Ace Of Art. W rolach głównych wystąpili: Jakub Bergel i Katarzyna Gołąb. Odsłuch całego albumu możliwy na naszym kanale - kliknij tutaj!

Przypomnijmy, że MaxFloLab to akcja promująca przede wszystkim undergroundowych, wyróżniających się artystów. MaxFlo zapewnia im szeroko pojętą promocję, ułatwiając start na oficjalnym rynku wydawniczym. Twórczość tzw. rekrutów hip-hopu poddawana jest pod bezpośrednią ocenę słuchaczy.

Do tej pory na sklepowych półkach pojawiły się 2 płyty artystów wywodzących się z tej inicjatywy. Są to: „AnatomiaK2 i „HorRYM JESTemKleszcza w całości wyprodukowana przez DiNO. W drodze jest już 3. krążek – „SynekuraBejfa, której premiera planowana jest na wiosnę tego roku.

Jeśli to właśnie AeSPe ma być kolejnym raperem, któremu MaxFlo wyda legalny, debiutancki album, głosujcie na niego za pomocą like'ów i komentarzy na MaxFloRecTV, na MaxFlo.pl  i na Facebooku.

Dodajmy, że rekrutacja do MaxFloLabu wciąż trwa. Zainteresowani (nie tylko raperzy, ale również wokaliści bliskich hip-hopowi gatunków) mogą się zgłaszać pod adresem demo@maxflo.pl. – Najlepiej wysłać promomix albo kilka pojedynczych nagrań w formacie MP3. Mile widziane są również linki do YouTube'a albo innych serwisów. Dobrze jest też załączyć swoją biografię, zdjęcie, coś w rodzaju listu motywacyjnego – podpowiada Robert Boćwiński, koordynator akcji MaxFloLab. – Zapewniam, że sprawdzamy wszystkie nagrania. Odpowiadamy jednak wyłącznie na te, które z jakiegoś względu nas zainteresują. Do niektórych odzywamy się po kilku dniach, do innych po kilku tygodniach, a do innych nawet po kilku miesiącach. Trzeba być cierpliwym i się nie poddawać – dodaje.

Więcej o AeSPe przeczytacie w jego zakładce, na naszej stronie - kliknij tutaj, aby przejść.