Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Triku/Graf

 

Triku/Graf - Dwaj muzycy tworzący formację Z Dźwięków Urodzeni. Łączą ich 22 lata przyjaźni. Grają razem od 2006 roku. W muzyce zawsze szukali alternatywy. Zaczynali od pisania tekstów. Jakiś czas później przyszedł czas na wplatanie słowa w muzykę i w ten sposób powstał "Warszawski Raport"- ich pierwszy hip hopowy skład. Chwilę potem - kilkadziesiąt nagranych ścieżek i pierwszy koncert - support przed zespołem Grammatik. Po kilku zmianach w zespole, narodzili się na nowo jako ZDU czyli Z Dźwięków Urodzeni. Ludzie z którymi współpracowali to m.in: Rastamaniek, Tomiko, Komplex, Kuba Knap, Sentino, Dixon37, VNM.

Na swoim koncie mają trzy płyty: "Zza kurtyny" (wypuszczona w 2010r.),  "Za Uśmiech" (2012) nagrana wspólnie z Afiszem i album, którym debiutowali w Labie "666min" (2013r).

Wspólnie tworzą też zespół Projekt K.A.C. - kilkuosobowa ekipa grająca na żywych instrumentach, która łączy ze sobą dwa gatunki Rock&Rap. Jeśli w muzyce szukasz treści i rozrywki to ze spokojem możesz zmierzyć się z ich twórczością.

Obecnie Triku/Graf prezentują materiał z drugiej części albumu "Zza kurtyny", na którym pojawiła się m.in. Lilu czy VNM.

 
Ile jeszcze
Triku/Graf ft. Lilu, Rastamaniek
 
Zza kurtyny 2
Triku/Graf
 
Love
Triku/Graf
 
Chemia
Triku/Graf