Twoje demo
Twoje demo

Produkty powiązane

Produkty powiązane ze mną

Styloojeden

Styloojeden to projekt Atima, Puqa i Zonka, trzech artystów, którzy po latach odrębnej działalności zjednali swe siły. W jakimś sensie wspólna historia St1 ma swój początek już w 2001 roku, kiedy Puq i Zonk, wraz z Minixem, zaczynają nagrywać pod nazwą Ten Tego.Chłopakom udaje się nagrać kilka wspólnych utworów, ale chwilę potem Puq rezygnuje na rzecz Projektora, czyli nowego składu, do którego nieco później dołącza również Zonk. Wkrótce spod szyldu PRT wychodzą dwie niezależne produkcje – „Numer jeden” i „Cd-n”. Docierają one do szerokiego grona słuchaczy lokalnej sceny i nie tylko. Trzyosobowy skład gra również szereg koncertów, co jeszcze bardziej powiększa spore już grono odbiorców. Po stosunkowo długiej i owocnej współpracy pojawia się okres pewnych niedomówień, w wyniku których Zonk opuszcza skład.

Po opuszczeniu szeregów Projektora i dwumiesięcznej stagnacji, w październiku 2003 roku Zonk poznaje Atima, który w tym czasie prężnie działa w lokalnym podziemiu i współpracuje między innymi z Kipperem, czyli producentem legendarnego „Jestem Bogiem” Paktofoniki. Razem nagrywają kilka numerów, by chwilę potem, wraz z beatboxerem Sebanem, rozpocząć działalność jako Rehabilitacja. Pierwszym owocem ich współpracy jest niezależna produkcja pt. „Pierwsza operacja”, która wychodzi już w 2004 roku. W tym samym roku odnoszą również pierwszy sukces; Rehabilitacja zdobywa pierwsze miejsce na festiwalu Summer Hip-Hop w mazurskiej miejscowości Ruciane Nida. Wkrótce następuje półroczny przestój, spowodowany pracami nad studio. Od 2005 do 2007 roku skład nagrywa wiele utworów, które nigdy nie ujrzały światła dziennego.

Na początku 2008 roku Puq wraca z Wysp i jego ścieżki ponownie schodzą się z Zonkiem. Tym razem pojawia się również Atim i siłą rzeczy rozpoczynają się dyskusje na temat współpracy. Rozmowy szybko przeradzają się w czyn. Do października trwają intensywne prace nad materiałem. Następnie przez pół roku, czyli do marca 2009 roku, Atim, Puq i Zonk realizują się w branży budowlano-wykończeniowej, czego efektem jest profesjonalne studio – TuNaWierchu. W nowym miejscu, z nową energią i paletą pomysłów Atim, Zonk i Puq zaczynają historię Styloojeden. Pierwsze efekty można usłyszeć w maju 2009 na składance „Podaj Dalej” MaxFloRec, gdzie Styloojeden debiutuje utworem „Nie ma tego złego”. Puq pojawia się również gościnnie na płycie „Podróże Po Amplitudzie” Rahima w utworze o swoim rodzinnym mieście oraz na „Amplifikacji”.

Debiutancki album Styloojeden zostaje wydany w grudniu 2011 roku. Płyta „Z tylu jeden” jest promowana klipem „Całkiem niedawno”, który powstał przy współpracy z ekipą DropFree. Na początku 2012 roku grupa rusza wraz ze Skorupem oraz składem Niger na „Ziomowy Tour”. Po intensywnej trasie koncertowej Puq, Zonk oraz Atim przystępują do prac nad mikstejpem.

Galeria zdjęć

KLIPY

 
Całkiem niedawno
Styloojeden