Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Snobe Beatz

Urodzony w 1985 roku. Producent muzyczny, realizator dźwięku, fotograf, producent teledysków. Pierwszą wydaną produkcją Snobe Beatz był nielegal-epka, wypuszczona w obieg w 2004 roku w Opolu, skąd pochodzi Snobe. W 2008 roku Snobe produkuje muzykę m.in. do singlowego utworu "Kobiety" z płyty Lilu "LA", a także wykonuje miks całej płyty artystki. W tym samym okresie, Snobe zostaje artystą MaxFloRec.

Równolegle w 2008 roku, Snobe, Mario i Szczub formują zespół Banger Boyz. Zespół swoje pierwsze 3 utwory wysyła do Polskiego Radia Szczecin na konkurs WuDoo, gdzie Banger Boyz zajmuje miejsce w finałowej trójce.

W następnych latach, Snobe miksuje dwie płyty Rahima "Podróże Po Amplitudzie" oraz "Amplifikacja".

Jednym z ulubionych gatunków muzycznych Snoba zawsze był funk, dlatego g-funkowe kompozycje tego producenta zostają opublikowane w 2009 roku na płycie Mesa, a następnie płycie Pjusa. W pierwszej połowie 2010 roku, na czwartym wydaniu legendarnej winylowej Epki JuNouMi, pojawia się typowo funkowy utwór wyprodukowany przez Snobe Beatz, z udziałem całego 2cztery7.

W kolejnych latach, Snobe angażuje się w nowe projekty i wykonuje sesje zdjęciową dla Jareckiego i Brk. Zdjęcia te stają się później bazą dla okładki płyty "Mucha Nie Siada". W niedługim czasie po tej sesji, Snobe realizuje sesję zdjęciową dla rapera Chady.

W roku 2011 Snobe podejmuje się kolejnego wyzwania i realizuje teledysk do "Promowideo" dla opolskiej ekipy Mocne Wersy, którą formuje 3 raperów: Kosa (dawny CWM), SMA (dawniej Delta) oraz Szczub (obecnie również Banger Boyz).

Nie daje o sobie zapomnieć również jako producent – komponuje chociażby: „Oczy wpatrzone w cel” EastWest Rockers, „Lód w sercu” i „Lepszego żbika” Mesa czy „Kalorie” GrubSona. W 2014 r. ukazuje się 3. krążek Pokahontaz. Promuje go wyprodukowany przez Snobe'a singiel „Życie jest piękne”. W listopadzie tego samego roku na MaxFloRecTV trafia 1. odc. „Anatomii bitu”, autorskiego poradnika producenckiego Snobe'a. Wideo zostaje bardzo dobrze przyjęte. Producent postanawia opracować serię odcinków, którą możecie obejrzeć na kanale MaxFloRecTV.