Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

O nas

Jesteśmy niezależnym wydawnictwem muzycznym funkcjonującym na polskim rynku fonograficznym już od przeszło dekady. Za oficjalną datę rozpoczęcia działalności Agencji Artystyczno-Wydawniczej MaxFloRec przyjmuje się rok 2004. Powstaliśmy na kanwie istniejącego od roku 1998 MaxFloStudio. Naszą firmę prowadzi jej założyciel, Rahim. Centrum dowodzenia agencji znajduje się w Mikołowie na Górnym Śląsku.

Promujemy ambitną muzykę, poruszając się przede wszystkich w gatunkach muzycznych, takich jak: rap/hip-hop, ragga i dancehall, ale także: funk, soul, elektronika. Nie obce są nam również gitarowe brzmienia. Współpracujemy głównie z artystami odciętymi od stołecznej pępowiny. Zapewniamy im profesjonalne warunki nagrywania i wydawania płyt, koncertowania i promocji w mediach. Organizujemy różne wydarzenia muzyczne, od koncertów i festiwali, przez imprezy taneczne, pojedynki freestylowe i streetballe, na warsztatach artystycznych skończywszy. Do artystów spod naszego szyldu należą m.in.: Pokahontaz, GrubSon, Jarecki i BRK, Buka, Bob One, BU, Skorup czy K2.

Jesteśmy grupą doświadczonych w tej branży pasjonatów, którzy kochają to, co robią. Pracujemy zgodnie z maksymą, że nie ma problemów, a są jedynie wyzwania. I żadnym wyzwaniom nie boimy się sprostać. Wierzymy w sensowność naszych działań. Współpracujemy ze sporą liczbą utalentowanych osób, ponieważ wiemy, że w jedności tkwi siła. Nasze hasło przewodnie to: MaxFloRec. TworzyMy. Przy wydawnictwie działa sklep internetowy. Zakupić można w nim m.in. atrakcyjne bluzy, T-shirty, polo, long sleevy, spodnie, bandany, muzyczne gadżety i akcesoria. Oczywiście w ofercie nie brakuje również muzyki. Nabyć można ją w postaci płyt kompaktowych, płyt winylowych, koncertowych DVD czy plików MP3. Zapraszamy na sklep.maxflo.pl!

KLIKNIJ I SPRAWDŹ: