Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Kot & Adam L

 

Kot & Adam L – Duet mc/producent z Lublina, rocznik ’92. Swoją przygodę z muzyką zaczęli już w pierwszej klasie podstawówki Szkoły Muzycznej im. Karola Lipińskiego w Lublinie. Między graniem na instrumentach, a nauką, słuchali m.in Eminema na walkmanie. Kot freestylem zajmuje się od 2008 roku. Mniej więcej w tym samym czasie Adam zaczął robić bity.

W 2009 roku wpadli na pomysł stworzenia wspólnego projektu. Wtedy też narodziło się Łejkap Studio, w którym od A do Z powstał cały materiał.

W Kolejce po Tytuł” to ich debiutancka płyta, która powstała na przestrzeni trzech lat. Jest to zbiór różnorodnych utworów. Wiąże się to z poszukiwaniem muzycznego “ja” będącego wynikiem danych rozważań, nastrojów czy sytuacji. Całość przepuszczona przez dwa chore umysły składa się na to, co możecie usłyszeć.

Kot i Adam równocześnie zajmowali się innymi rzeczami związanymi z muzyką.

Kot wielokrotnie brał udział w bitwach freestylowych w całym kraju. Stawał na podium ponad dwadzieścia razy (dwukrotnie zajął 3. miejsce na WBW – nieoficjalnych mistrzostwach Polski i jest dwukrotnym mistrzem Lublina w tej kategorii). Przez jakiś czas utrzymywał się również na pierwszym miejscu w rankingu najlepszych freestyle’owców na WBW.pl.

Adam L szlifował umiejętności gry na MPC i skrzypcach, co pozwoliło mu utworzyć wraz z Michałem “Zetena” Zaniewskim duet MPC Live act. Można ich posłuchać na showcase’ach hip-hopowych na terenie całego kraju oraz w internecie w one-shotach m.in Kurnik Studio Oneshot (DJ BRK Definicja). W 2013 roku wraz z Zeteną dostali się do finału Mistrzostw Polski Producentów “Beatbattle Poznań“.

Na co dzień Kot studiuje aktorstwo w PWSFTviT w Łodzi. Adam natomiast jest studentem Turystyki, pracuje w Łejkap Studio i zajmuje się wolontariatem w Fundacji Spełnionych Marzeń.

 
Kolejka
Kot & Adam L ft. Skorup, Jahdeck
 
To jest Polska
KOT & ADAM L