Twoje demo
Twoje demo

Nasze koncerty

gdzie gramy
  • brak koncertów

Jarecki i BRK

Jarecki to wszechstronnie uzdolniony wykonawca, który swoje pierwsze kroki w karierze stawiał współtworząc trzon zespołu „Kultórwa”. Grupa wydała parę dobrze przyjętych albumów, które zyskały liczne nagrody oraz studenckie wyróżnienia. Z inicjatywy jego kuzyna - Dj BRK - powstało studio Kurnik, w którym Jarecki pracował nad pierwszą solową płytą "Styldohwil", łącząc na niej mieszankę różnych gatunków muzycznych, takich jak funk, rap, jazz czy reggae. Album dobrze przyjęty przez fanów zdobył w kraju rozgłos dzięki wysokiemu poziomowi producenckiemu oraz świetnym singlom. W międzyczasie Jarecki stał się laureatem nagrody im. Anny Jantar na 43 Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Doświadczenie zdobyte na licznych imprezach w całej Polsce, godziny ciężkiej pracy w studio oraz wrodzony talent pozwoliły Jareckiemu na stworzenie razem z DJ BRK drugiego albumu zatytułowanego "Mucha Nie Siada", w którym wszystkie pozytywne aspekty poprzedniej płyty wracają ze zdwojoną siłą!

DJ BRK to uniwersalny producent, który z gracją i wdziękiem tworzy niestandardowe podkłady, a także rozchwytywany DJ oraz uzdolniony raper zaskakujący pomysłowością i niesztampowością w układaniu wersów. Na koncie ma tytuł Dwukrotnego Wicemistrza Polski w „Mistrzostwach ITF", na który zapracował sobie wcześnie rozpoczynając karierę. Jego sety z pogranicza Old School Hip Hop oraz Funku robią furorę w klubach, a bity pojawiają się na podziemnych jak i mainstreamowych produkcjach. Oprócz talentu BRK posiada także profesjonalne studio muzyczne "Kurnik Studio", w którym nagrywała czołówka polskich raperów oraz goście zza granicy. To wszystko sprawia, iż raper/producent/dj ma odpowiednie zaplecze do profesjonalnego tworzenia muzyki, na którą "Mucha Nie Siada".

Kolejna wspólna płyta tego duetu ukazała się 16.06.2014r., nosi tytuł "Punkt Widzenia". Wydawnictwo zawiera 15 rozstrzelonych, jak określają je BRK i Jarecki, numerów. Swoimi umiejętnościami wokalnymi wzbogacają je: GrubSon, Skorup, Cheeba i Udoo. Za produkcję muzyczną odpowiada oczywiście BRK, ale w niektórych utworach nieoceniony okazał się być również talent EpromaTrzyBita i współautora sukcesu złotej płyty REKONTAKT grupy Pokahontaz, DiNA. Krążek promują single: "Otwórz szeroko oczy", "S.O.S", "Trabaho" oraz "Daj to głośniej".

 

Galeria zdjęć

KLIPY

 
Daj to głośniej prod. TrzyBit
Jarecki & BRK
 
Trabaho
Jarecki & BRK ft. Cheeba
 
Otwórz szeroko oczy
Jarecki i BRK ft. Udoo
 
S.O.S
Jarecki & BRK
 
Antidotum
Jarecki & BRK ft. GrubSon