Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Info

Funkcjonujemy już od przeszło dekady. Za oficjalną datę rozpoczęcia działalności Agencji Artystyczno-Wydawniczej MaxFloRec przyjmuje się rok 2004. Powstaliśmy na kanwie istniejącego od roku 1998 MaxFloStudio. Nasza firmę prowadzi jej założyciel, Rahim (Paktofonika, Pokahontaz, Straho Instrumentals, Pijani Powietrzem, L.U.C. i Rah).

Promujemy ambitną muzykę, poruszając się przede wszystkim w takich gatunkach muzycznych, jak: rap/hip-hop, reggae, ragga, dancehall, soul, r'n'b, elektronika i funk. Współpracujemy głównie z artystami odciętymi od stołecznej pępowiny. Zapewniamy im profesjonalne warunki nagrywania i wydawania płyt, koncertowania i promocji w mediach. Organizujemy różne wydarzenia muzyczne, od koncertów i festiwali, przez imprezy taneczne, pojedynki freestylowe i streetballe, na warsztatach artystycznych skończywszy. Do artystów spod naszego szyldu należą m.in.: PokahontazGrubSonJarecki i BRKBukaBob OneBUSkorup czy K2.

Jesteśmy grupą doświadczonych w tej branży pasjonatów, którzy kochają to, co robią. Pracujemy zgodnie z maksymą, że nie ma problemów, a są jedynie wyzwania. I żadnym wyzwaniom nie boimy się sprostać. Wierzymy w sensowność naszych działań. Współpracujemy ze sporą liczbą utalentowanych osób, ponieważ wiemy, że w jedności tkwi siła. Nasze hasło przewodnie to: MaxFloRec. TworzyMy.

Przy wydawnictwie działa sklep internetowy. Zakupić można w nim m.in. atrakcyjne bluzy, T-shirty, polo, long sleevy, spodnie, bandany i muzyczne gadżety. Oczywiście w ofercie nie brakuje również muzyki. Nabyć można ją w postaci płyt kompaktowych, płyt winylowych, koncertowych DVD czy plików MP3. Zapraszamy na sklep.maxflo.pl!

KLIKNIJ I SPRAWDŹ: