Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Greg/Miliony Decybeli

Greg to poznański producent, założyciel kolektywu „Miliony Decybeli” w skład którego wchodzi również Maduf - webmaster i osoba odpowiedzialna za oprawę graficzną.

Głównym celem „Milionów”, oprócz produkcji muzycznej, miało być promowanie i pomoc młodym utalentowanym i mniej znanym wykonawcom, jednak zainteresowanie produkcjami Greg’a okazało się na tyle spore, że do dnia dzisiejszego inicjatywa stoi w martwym punkcie, a Greg zajmuje się tylko i wyłącznie produkcją muzyczną, miksem, masteringiem i poprawą jakości nagrań, a skład „Milionów Decybeli” pozostaje bez zmian.

Greg jest aktywnym producentem od ponad 10 lat, lecz początkowo wszystkie jego produkcje trafiały do „szuflady” i znane były tylko w wąskim kręgu jego znajomych. Dopiero w 2009 roku po założeniu „Milionów Decybeli” zaczął nawiązywać nowe znajomości i udzielać się na produkcjach, początkowo rodowitych poznańskich składów i wykonawców, a następnie ogólnopolskich.

W 2009 roku Greg’a można było usłyszeć na takich materiałach jak „Super moc” RR Brygady składu tworzonego przez RY 23 oraz Rafiego, reprezentantów PDG Kartel, następnie przyszedł czas na wyprodukowanie kilku podkładów na solowy album Fugola „Spektakl”, znanego z kolaboracji z Nullo z 3W. Odpowiedzialny był także za oprawę dźwiękową utworu “Ezdode”, który ukazał się na pierwszej składance Maxflo „Podaj dalej” w utworze „Raj”. Zadbał także o jakość takich materiałów jak „I tyle” czyli solowego albumu Kaczmiego, członka legendarnego już składu Nagły Atak Spawacza oraz płyty Wis/Igrekeno „W tym mieście”.

W 2009 roku poznał członka składu Suma Styli – Skora, co zaowocowało wyprodukowaniem kilku utworów na jego album „Dwie strony mocy” oraz powstanie EP Sumy Styli „Nieco luźniej” w 2010 roku. Rok ten to także występy na takich albumach jak Rap Duma Mixtape 2 w kawałkach m.in. z PeeRZetem, Szybkim Szmalem, Czesem, spontanicznym materiale powstałym w jeden dzień Kowalla, Waspa i Ry23 pt. „Płyta Jednodniowa 2” oraz płycie Kowalla i Galona „Czysta Natura”. Nawiązał także współprace z kolejnym raperem składu Suma Styli – Buką, co za tym idzie wyprodukował dwa utwory na jego album „Opowieści z miasta fatum”.

Współpraca przebiegła na tyle sprawnie, że zaowocowała powstaniem w 2011 roku „Pokoju 003”, solowego debiutu bardzo dobrze odebranego przez słuchaczy. Rok ten to też utwory wyprodukowane na solowy album „200 ton”, przedstawiciela PDG Kartel – Rafiego i Mixtape Dj’a Soiny „Kręci mnie vinyl” w utworze donGuralesko oraz Waldemara Kasty.

Rok 2012 to produkcje na albumach m.in. składu MorWA w reedycji, RR Brygady „Rarytas”, składance portalu Popkiller „Młode wilki 2”, Hom Gottiego „Dzień dobry”, Koniego „Z pamiętnika szaleńca”, RY23 & Kowall „Łykendówka”, drugiej części składanki Maxflo „Podaj dalej 2”.

Rok 2013 to także czas premier wielu albumów, na których będzie można usłyszeć Greg’a m.in. w całości zajął się produkcją solowego materiału Ry23 „Uliczny folwark”, kilku utworów z materiału Buki „Wspaniały widok na nic interesującego", produkował tez podkłady na mixtape "Radosny football" zapowiadający solowy materiał Flinta co za tym idzie także na jego kolejny mixtape oraz oficjalny album solowy tego wykonawcy "Stary dobry Flint" który został wydany nakładem Koka Beats. Przez Grega została wyprodukowana tez większość kawałków na debiutanckim albumie Minixa, rekruta MaxfloLabu - "Mini odskocznia" oraz Polsko francuskim albumie De2s'a - "Życie jest featuringiem".

Rok 2014 jest mniej owocny pod względem produkcji ze względu na modernizację sprzętowa i software owa jednak wyprodukowane zostały kawałki na płytę RY23 - "Obudź się", kilka produkcji na nowy album De2s'a jest także w trakcie produkowania wspólnego albumu Buki i Rahima, płyty Koniego oraz płyty Minixa. Myśli także o płycie producenckiej jednak przez brak czasu jak narazie to tylko plany.

Dodatkowe informacje na temat „Milionów Decybeli” znajdziecie na stronie www.milionydecybeli.com oraz facebook.com/milionydecybeliprodukcja.