Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

DJ BRK

BRK rozpoczął swoją muzyczną przygodę w 1999 roku, kiedy zakupił pierwsze adaptery, na których poznawał wszelkie możliwości sprzętu. Po oswojeniu podstawowych umiejętności niezbędnych do wejścia w świat muzyki, artysta po raz pierwszy zaprezentował się publiczności w Opolu. To właśnie z tym miastem artysta jest kojarzony do dzisiaj.

Równolegle BRK zdobywał wiedzę na temat produkcji muzyki, co otworzyło mu możliwości współpracy z przedstawicielami opolskiego podziemia. Talent młodego producenta szybko się rozwijał, a to zaowocowało dużym zainteresowaniem jego dźwiękami ze strony wykonawców w całym kraju, jak i zagranicą.

Postacią, która towarzyszy Bartkowi od początku muzycznej przygody jest jego kuzyn, Jarecki. To właśnie z nim artysta zaczął na początku realizować nagrania. Pierwszymi owocami współpracy była nagrana w domowych warunkach płyta „Zwirus”, a następnie solo Jareckiego, „Styldohwil”. Po tych nagraniach rozpoczęła się seria koncertów, współpraca z żywym bandem, a następnie muzycy przystąpili do nagrywania wspólnego albumu „Mucha nie siada”.

W 2010 roku w trakcie realizacji albumu „Mucha nie siada”, BRK poznał się z GrubSonem. Współpraca między artystami układała się na tyle dobrze, że opolski artysta wkrótce został oficjalnym DJ'em rybnickiego wokalisty. BRK był odpowiedzialny również za rejestrację materiału na bestsellerowy album „Coś więcej niż muzyka”. Po sukcesie płyty artyści ponownie zamknęli się w Kurnik Studio i przygotowali „Gruby Brzuch” - różnorodny materiał, który dla polskiej sceny muzycznej jest sporą dawką pozytywnej energii.