Twoje demo
Twoje demo

Kalendarium

koncerty / wydarzenia

Ceema

 

Konrad Ceema Kania, urodzony 17 maja 1987r. Początki jego rapu sięgają 2000 roku, od tamtego czasu przez 9 lat podróżował/tułał się po wielu ekipach do których, jak sam mówi, nie ma sentymentu, nie znalazł tam swojego miejsca. Poza mysłowicką grupą 'Menippe' u której gościnnie udziela się na każdej płycie (2009 “Swarshala”, 2011 “Kot w butach”, 2014 “Nigthwalk” audio/visual), a ich znajomość trwa już kilkanaście długich lat. W roku 2009 artysta wszedł w kolaborację z K2 i Jukaszem/Subbassa pod szyldem FX, stał się częścią tej ekipy aż po dziś dzień. Pomimo, że chwilowo ich drogi rozeszły się, dalej chętnie ze sobą współpracują. Łączą ich przede wszystkim projekty Subbassy.

Ceema od samego początku jest rdzeniem ekipy 3mach, która kiedyś działała muzycznie a teraz jest raczej śmietanką towarzyską niż zawodnikami w grze.

Artysta pojawił się na “Alfie i OmedzeFokusa oraz pierwszym legalnym krążku K2 “Anatomia”. Jego autorskie projekty wydane w podziemiu to “Alkoholowa płyta EP” Ceema/Lazzy L (2011), “Mothman Prophecies” (2012). Album z którym wchodzi do MaxFloLabu otrzymał nazwę “Blackbox”.

CMA wraz ze swoim rapem stara się nieść raczej postapokaliptyczną wizję świata... a właściwie autodestrukcyjnego “ja”. “Niech piekielny ogień pochłonie tych którzy tego słuchają” - podsumowuje artysta.

 

 
Infinity prod. Subbassa
Ceema